Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajjj, nagyon éhes vagyok! De...

Ajjj, nagyon éhes vagyok! De már 00:18 van! Ha eszek nem fogok émelyegni vagy ilyesmi? Ha nem eszek nem fogok üres gyomorral rosszat álmodni? :O :S

Figyelt kérdés
Nehéz az élet...

2014. máj. 2. 00:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Na de komolyan!!!
2014. máj. 2. 00:25
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Éhesen rossz aludni:) egyél egy kicsit aztán dobd be a szunyát.
2014. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
lefekvés előtti evés fogrohadáshoz vezet
2014. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose voltál még ilyen helyzetben? Én igen s mindig ettem :D Enyhe esetben csak zöldséget vagy gyümölcsöt (érdekes, éjfélkor már nem éhezem meg tőle), de most pl. egy darab pizzát, kókusztejes kávét, egy falat sütit (nem teljesen szabályosakat, szénhidrátot pl. alig tartalmaztak, zsírt annál inkább) s egy tálka barackpürét (mostanában sok gyümölcsöt kívánok). Én jól érzem magam így, holnap pedig jóllakott leszek minimális kései reggelivel is... :)


Alapesetben nem eszem ilyenkor (havi 1-nél többször szerintem nincs ilyen), de ha úgy alakul, hogy mostanra éhezek meg, hát ez van. Kibírtam volna evés nélkül, de így jobb.

2014. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ha megéhezek eszek, ha éjjel 3 után éhezek meg akkor is, rosszabb éhgyomorral aludni mint teli gyomorral. :)
2014. máj. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor eszek egy kicsit. :)
2014. máj. 2. 00:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez ugye nem számít falásrohamnak? Anorexiás vagyok. Állítólag keverődhetnek a tünetek a bulímiával!! Jaaaaj! Bár nem hiszem hogy az lenne
2014. máj. 2. 01:04
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Ezért alszunk már éjfélkor, egészséges esetben.


Mindegy hogy eszel-e vagy sem, jobb esetben nem kellene de éjfél magasságában már 1 dologra kellene koncentrálnod: alvásra.

2014. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!