Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik 160 vagy 180...

Kismamák, akik 160 vagy 180 ch diétán vagytok, mennyi barna rizst főztök ki egy ebédhez? Mennyit esztek belőle egy ebéd alkalmával?

Figyelt kérdés
Nem tudom sajnos, mert általában salátát vagy zöldséget ettem az ebédemhez, de most vettem barna rizst és szeretnék azt enni a csirkemellhez, de nem tudom mennyit főzzek ki, mennyit ehetek egyszerre. Amúgy meddig kell főzni? Mert mondták, hogy nehezebben puhul.

2014. máj. 21. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a jó kis programot tudom ajánlani keresőbe írd be hogy főtt barnarizs es pl megettèl 20dkg ott lesz egy i betű jelzès rákattintva megmutatja az adatokat

2014. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beirtam egy adagra főtt rizsre adott ki 300g-ra 69 szénhidrátott
2014. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is diétàn vagyok magas cukor miatt. Mindig ezt a programot hasznàlom. Valós adatokat ad ki!!28hkm
2014. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Köszönöm! Kiszámoltam és jól csináltam, mert összesen 50 ch tartalma volt az ebédemnek. :)
2014. máj. 21. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök!! ha regisztrálsz vezeni is tudod minden nap.:) minden napszaknak megfellően meg tudsz jelölni mikor mit mire ettél. 28hkm
2014. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!