Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az teljesen rendben van, ha a...

Az teljesen rendben van, ha a gyerek szinte meg sem áll?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok. Már egy hete figyelem, h. milyen kis mozgékony a babám, egész nap rugdos...

Na de ma már egy perc nyugtom sincs! Ez önmagában nem gond, örülök, h. ilyen "jól" van, de nem lehet, h. valami baja van, valami nem tetszik neki és azért kepeszt? Én meg itt közben örvendezek...


2008. júl. 29. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az en babam is nagyon mozgekony,en is azt hittem esetleg gond lehet..fura volt de a doki szerint semmi gond nincs,teljesen normalis.Nekem olyankor masnap vegigalussza a napot,szegenykem kifarad egyszer egyszer..24 hetes kismama
2008. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok és az én babám a 20 héttől meg sem áll, sokszor 10 percekig hullámzik a hasam.De én nagyon szeretem ezt az érzést.
2008. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor jó, akkor én is nyugodtan élvezem!

:-)

2008. júl. 29. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!