Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek hátfájásra valami...

Valakinek hátfájásra valami ötlete? Ajánlottak homeopátiás szereket, de nem tudom mi használna igazán.22 hetes vagyok és néha annyira fáj a hátam -alsó csigolya-hogy felállni és menni alig bírok!

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a gyógytorna, gerinctorna.
2009. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valahonnan tudsz Bioptron lámpát szerezni, próbáld meg azzal!

Nekem bevált! Megfordulni és felkelni is alig bírtam az ágyból. Minden lámpázás után jobb lett.

2009. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem vagy veszélyeztetett és szabad, akkor kismama jóga! nagyon jó! Még kényelmesen tudsz tornázgatni (én is azt tenném, de már "az utolsókat rúgom" mozdulni alig bírok.....) Könyvből, vagy netről is tudsz letölteni gyakorlatokat. Vagy kérdezd a védőnőt, nekem is ő segített.

2009. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már a terhesség előtt is voltak derékproblémáim, de nagyon, annyira hogy járni nem tudtam. Most a 37. hétben amikor fájt a derekam és sántítva jártam, megpróbáltam kosmodisc-el aludni, és jó lett, azóta minden nap ezzel alszom, és tök jó. Na meg sok pihi, semmi megerőltetés. Nekem semmilyen kenőcs nem használt, és gyógynövényesekkel nem is szabad nagyon. Pihenj sokat!!!!
2009. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!