Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen hosszú séta után...

18 hetesen hosszú séta után órákig tartó görcsölés mennyire normális?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, 14 hós kisfiammal elsétáltunk tegnap a messzebb lévő játszóig ami kb 2 km. Amikor odaértünk már nagyon fájt a derekam és a szemérem csontom. Hazafelé már nagyon fájt majd elkezdett görcsölni a hasam de erősebben mint általában. 8 kor kerültem ágyba, vettem be 2 szem magnéziumot de semmit nem használt, bárhogy feküdtem fájt a csontom és görcsöltem. Éjjel egy körül aludtam be, addig nem is tudtam aludni. Ma reggel is görcsöltem de már kevésbé. Ennyire nem tett jót a séta? Nem vagyunk nagy babakocsizók mert minden messze van, autóval szoktunk inkább járni de nem gondoltam volna hogy ennyi sétától igy kifekszem... Akkor most ne erőltessen a gyaloglást? Pedig pont most akartam volna rászoktatni magunkat... Normális ez?
2014. máj. 22. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát akkor sokat ne gyalogolj,mert megerőltetted magad vele kicsit.Pihnj minél többet és órákig ne sétálj!
2014. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!