Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Bicilizhetek ilyen...

SOS! Bicilizhetek ilyen esetben kismamaként?

Figyelt kérdés
20 hetet holnapután töltöm, semmi probléma nem volt a terhesség folyamán. Viszont tavaly augusztus óta nem bicikliztem, és tavaly volt több vetélésem, féltem a babát. Nem húzom meg a hasam vagy ilyesmi?
2014. máj. 23. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább ne biciklizz azt javaslom. Jobb félni mint megijedni!
2014. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat ha csak nem nagyon muszalj ne tedd en nem kockaztatnek! De kerdezd meg a dokidat hogy lehet-e problema, o biztosan tudja :)
2014. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg dokidat. Én a szülés napján is bicikliztem,de hozzá volt szokva a szervezetem, mert terhesség előtt napi 20 km-t tekertem.(olya n úton mentem terhesen, ami nem bukkanós,bár itt néémetben nincs sok úthiba, na meg fokozottan ügyeltem, nehogy elessek stb)
2014. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha több vetélésed volt, szerintem semmiképp ne kockáztass. Kell neked egy részleget méhlepényleválás vagy ilyesmi? Még a végén ágyhoz leszel kötve a szülésig.

Inkább sétálj helyette nagyokat vagy végezz terhestornát. A neten van ingyenesen letölthető.

2014. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nagy biciklis vagyok, de a 13-dik héten le kellett raknom, mert megfájdult alól a hasam. Azóta nem is próbáltam, majd szülés után visszaülök :)
2014. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Terhességem előtt, napi 14km-eket tekertem. Ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok leraktam. És főként az utakon közlekedő néhány "barom" miatt....
2014. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A te helyedben én,ha nem muszáj,nem kockáztatnék.

Nekem teljesen probléma mentes volt a terhességem(39 hetes vagyok). 36 hetes koromig bicajjal jártam a buszmegállóba(oda-vissza 1,7-1,7 km). De a nagyobb bevásárlásokat is bicajjal intéztem,mert busszal rossz cipekedni,annak egy útja volt 8 oda 8 vissza.

Terhesség előtt viszont napi 20 km-t simán kerekeztem.

Viszont forgalom-függő is a dolog: én kisváros mellett lakom,itt nem nagy forgalom van,bár főútnak minősül.De olyan helyen,ahol nagyon sok az autó meg a teherautó,nem mernék bicajozni.

2014. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!