Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként fogászati kezelés?...

Kismamaként fogászati kezelés? Nektek is volt?

Figyelt kérdés
14hkm vagyok és sajnos tömni és gyökérkezelni is kell 2 fogamat pedig jartam rendszeresen eddig is. Annyi rosszat hallani terhesség alatti fogàszatról..orvos nyugtatott...volt màsnak is kezelése?írna?
2014. febr. 13. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

27 hetesen tömték egyik fogam. A papíromon fel kellett tüntetnem a terhességi koromat, de amúgy is jól látszott, hogy másállapotban vagyok.

Az orvos olyan szerekkel kezelt, amik nem károsak.

A fogászati ellenőrzés terhesen amúgy is ajánlott, mert ilyenkor sérülékenyebbek a fogak.

2014. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fogászati kezelésem, tömés illetve töméscsere! Az előnye, hogy amíg nem voltam terhes fehér tömést pénzért adták, most teljesen ingyen. Ha van fogászati problémád mindenképpen kezeltesd, mert ha gyulladt az ínyed a kezeletlenség miatt, akár még koraszülés is lehet!
2014. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem 35 hetesen terhesen volt egy gyökérkezelésem, meg egy foggyökér rezekcióm (egyben)


Nem lesz semmi gond, előtte én is be voltam tojva, még a nődokit is megkérdeztem :)

az injekció helyileg szívódik fel, vagy hogy van ez, szóval a babának nem jelent gondot

2014. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 fogamat tömték a 18-22 hét között.
2014. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsesség fogamat húzták ki 12 hetes.Valamikor mostanában megyek egy fogtömésre. Ne aggódj tudj mit kell adni az orvosnak hogy nem ártson a babának. 14hkm
2014. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hónapos terhesen húzták ki a bölcsesség fogamat. Tömésnek indult, de aztán közben mondta a doki hogy ki kell húzni. (Röntgenezni ugye nem lehetett)

Annyi, hogy olyan fájdalomcsillapítót adott amit terheseknek is lehet.

2014. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy picit kellett tömni, úgyhogy én érzéstelenítőt nem kértem.
2014. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem több fogamat is kellett tömni, nagyon rendes volt a dokinő és megbeszéltük, hogy nem ad eleve fájdalomcsillapítót, de ha fáj, jelezzek és akkor ad. szerencsére egyáltalán nem fájt, nagyon szépen és profin megcsinálta az összeset.
2014. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!