Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nah, most akkor mi van,...

Nah, most akkor mi van, pánikoljak?

Figyelt kérdés

Szerdán voltam orvosnál ,ő azt mondta h van egy kb 6,7mm-es petezsákom és benne egy 1.1-es Ys...jövőhéten megyek vissza dokihoz .

A bökkenő az h én tabletta mellett lettem terhes és szombat-vasárnap mintha menstruáltam volna ...

Szerintetek él a pici ?

Eléggé aggódom miatta :(



2014. máj. 23. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

És ha azt mondja valaki hogy pánikolj, akkor pánikolni fogsz? :)


Melyik szerdán voltál dokinál tegnapelőtt, vagy a múlt szerdán? Amúgy sajnos ilyen korai terhességnél bármi lehet, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, és mivel ma péntek van, én biztos nem mennék úgy neki a hétvégének, hogy kivárom az orvost jövő hétig...

2014. máj. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden terhesség így indul. Amelyik tovább fejlődik és amelyik nem, az is.

Szorítok, h minden rendben legyen (rendben lesz).

2014. máj. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is gyógyszer mellett lettem terhes, és nekem is volt az elején vérzés, mintha megjött volna, és a babával semmi gond nincs, hál`istennek egészséges. Most vagyok a 21. hétben. Még nagyon az elején vagy, és ha továbbfejlődik a magzat, akkor nem lesz gond szerintem.

Drukkolok nagyon!!! :)

2014. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!