Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki, aki szinte a...

Volt valaki, aki szinte a várandósság elejétől a végéig el volt tiltva a "házas élettől"? Hogy bírtátok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehezen, férjem még nehezebben, de eszébe sem jutott, hogy emiatt megcsaljon... Ez egy áldozat volt a gyerekünkért.
2014. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én el voltam tiltva.

Kibírtuk mert ki kellett, előtte már 2 babát elveszítettünk.

Valamit valamiért, erre ezt szokták mondani.

Megérte, most itt szuszog 11 napos a kisfiam :)

2014. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jelen!

2. gyermekünknél a 12. hétig voltunk eltiltva, majd a 24.-től a végéig. A köztes pár hét alatt is csak 2x voltunk együtt, nagyon féltettük a babát.

3. babánknál már az elejétől a végéig tilos volt a házasélet. Ráadásul amikor szülés után lejárt a 6 hét és a doki zöld utat adott a férjem már elutazott külföldi kiküldetésre.

Hogy bírtuk? Én jól, abszolút nem hiányzott a szex. Férjemet meg megoldottam máshogy.

2014. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elején mi is tiltva voltunk, aztán később megkérdeztem az orvost, hogy most már lehet-e. Azt mondta, a szex nem feltétlenül szükséges és jó egy kismamának, de nem is rossz. De mivel nekem gyakran volt álmomban orgazmusom, ami nagyon kellemetlen volt, görcsöléssel és pocakkeményedéssel járt, ezért lemondtuk a szexről. A férjem is félt minket.

Őszintén szólva, nekem nem is hiányzik, a férjemnek igen, de őt elrendezem máshogy.

2014. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok :) Az orvos tegnap adott zöld utat, de a férjem egyszerűen hajthatatlan. Azt mondta nem tudna együtt élni a tudattal, ha valami bajunk esne (de van még 3hónapunk hátra). Megértem Őt és elfogadom a döntését. Köszönöm, hogy megosztottátok Velem a Ti történeteteket. :)
2014. máj. 23. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
15. hetben vereztem, azota no szex. A 38. hetet toltottem ma es nalunk is a ferjem dontott ugy, hogy 40. hetig varjunk a lanyunk erdekeben.
2014. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elejétől kezdve problémás vagyok, 36. héten járunk, mostantól már lehet. Nekem - miutan már nem volt különösebb gond - nagyon hiányzott, a páromat megoldottuk máshogy.
2014. máj. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!