Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus-szeptemberre kiírt...

Augusztus-szeptemberre kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sűrűn érzitek mozogni? Tudjátok már a nemét? Van akinek vannak rosszullétei? Pocakotok nő rendesen? :)

Én van hogy egésznap érzem mocorogni, jövőhéten megyünk uhra remélem kiderűl a neme is mert titkolózott múltkor :) nekem hatalmas pocakom van, elég törpe méretű is vagyok. Gyomorégésem szokott lenni skkszor és szédelgek.



2014. ápr. 23. 16:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és 19 hetes vagyok
2014. ápr. 23. 16:38
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat ficánkol a babám :) Még nem mondták biztosra a nemét, de inkább kislány. Azon kívül, hogy sokat fáj a derekam, jól vagyok. A pocakom most kezd el látszani, 24 hetes vagyok.
2014. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szia, én a 24hétben vagyok. a hasam mint egy hordó, elég korán elkezdett nőni. a babát reggeltől estig érzem, még a kezemmel is és szemmel is látszik ha beindul :) tegnap este pl minimum fél centire kinyomta magát majd 1-2mp-ig úgy maradt és visszament :) elég morbidul nézett ki :)kis fiú lesz már két uh is ezt mutatta, 16hetesen 4d-s majd 20hetesen sima 2d-s.rosszul léteim nincsenek nem is igazán voltak, csak derék fájás és a fáradság. néha gyomorégés, de arra már rájöttem hogy mért, így nem iszok és eszek olyat amitől lehet már délután és akkor jól vagyok.
2014. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálam is van gyomorégés, szédelgés, és 3x is fiúnak látták (20.hét)
2014. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20 hetes vagyok a második babámmal. Kislány lesz, nekem is 2 uh-n mondták. Kerekedik a pocakom, de nem vészes :) Rosszullétek voltak, de már egy ideje elmúlt, viszont helyette jött a kívánósság:D
2014. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24.dik hetben vagyok,es kislanyunk lesz.A Hasam nem veszesen nagy de azert mar nem mozgok olyan konnyen mint regen!Ritkan,de azert szokott fajni a derekam,gyomoreges viszont minden nap erosen kinoz.
2014. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én minden nap érzem, leginkább ébredés után és este vacsi után ficánkol, de napközben is rengetegszer bejelentkezik a kisdrágám :) Nekünk is a 16.héten 4D-n megmondták, hogy kisfiú lesz. A gyomorégés nálam is előfordul és mostanában előfordul, hogy bedugul a fülem és szédülök.A pocim 1-2 hete kezdett kerekedni, most 22/4 hétnél járunk.
2014. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én is kívánós vagyok :D

Frontalhogy álltok? Mi nagyon érzékenyek vagyunk rá.

Amúgy nekem is nagyon hamar elkezdett nőni a pocim, kis vékonyka voltam.

Mindenki azt mondja hogy fiú lesz :)

2014. ápr. 25. 07:01
 9/13 kriszti_1206 válasza:
Szia.Én egész nap érzem hogy bejelentkezik épp most is például :) bár a férjem sajnos még nem.Nekünk kisfiút mondtak és most megyünk hétfőn megint uh-ra.Remélem megint olyan kis magamutogató lesz mint a múltkor.Engem az elejétől kezdve elkerülnek a rosszullétek hála égnek.:) A pocakom pedig már szépecske.2 hete indult meg addig csak olyan volt mint egy jól lakott ovisnak.Arra ne adj hogy milyennek tűnik.Nekem alapból elég széles a csípőm és mindenki azt mondja lányos hasam van.Eddig fiúnak néz ki :) 21/2
2014. ápr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szia .minden nap érzem a kis izgő mozgót ,és már apa is érzi kb 2-3 hete :))) még ki nem dugta magát ,arra kiváncsi leszek hogy milyen :))) a pocakom nem nagy ,de most már észre veszi az is aki nem tudta h van ott bent valaki:))) hizni még nem is hiztam 63kg voltam terhesség előtt ,első 3honapban lementem 59.5 re ,és most vagyok ujra 63kg!!!! Kisfiúnk lesz nagy valoszinüséggel :) 23hetes leszek vasárnap
2014. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!