Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Na most ez vajon lehetett a...

Na most ez vajon lehetett a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Első babámmal nem tapasztaltam a távozását. Ő korábban született, azt mondta az orvosom számíthatunk rá megint. 33+5 hetes vagyok ma, mikor mosakodtam, kimásztam, a kádban láttam egy olyan 3 centi átmérőjű barnás-fehéres darabot. De nem olyan nyúlós volt, inkább kicsit ragacsos és merev. Kicsit görcsölgetek. Félek, vajon az lehetett??
2014. máj. 23. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószinűleg az volt. De ne aggódj, van akinek 4 héttel a szülés előtt elmegy. De azért menj el dokihoz.

Jó egészséget! :)

2014. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen az volt.nálam szülés előtt fél nappal távozott,de ne aggódj van akinek hetekkel korábban
2014. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Remelem minimum a 36. Hetig bent marad a kisfiam. :)
2014. máj. 26. 14:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megszuletett a kisfiam 6 nappal a nyakdugo tavozasa utan, 29-en. 2650 grammos picuri lett, jol vagyunk.:)
2014. máj. 31. 06:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2014. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!