Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki már a...

Van itt olyan, aki már a nemvárt menzesze előtt (tesztelés nélkül) tudta vagy érezte, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Mik voltak a legkorábbi tünetek/érzések, és az ovu utáni hányadik napon?
2014. máj. 23. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen én éreztem ugyan is reggelente hánytam.... a cicim fájt és a derekam leszakadt!
2014. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Incike, mennyivel az együttlét után?
2014. máj. 23. 16:46
 3/12 anonim ***** válasza:
En nekem is fajt a mellem es egyfolytaban pisilni jartam, ez kb a nemvarttal egy idoben kezdodott. Egy het mulva teszteltem es meg halvany volt.
2014. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Nem tudom mikor volt ovum de kesoi volt mert uh alapjan 13 napot rahuztak a kiirt datumra es egy nappal sziltem csak elobb.

2014. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én fáradékonyabb voltam és nagyon kívántam a fokhagymát. (Az első babánkkal is így volt, ezért volt gyanús.) :)
2014. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az első terhességnél nekem a 8. hétig semmi tünetem nem volt.

Most nagyon-nagyon bízom benne, hogy sikerült teherbe esnem, de még csak ma volt ovum, így olyan messzinek tűnik a 2 hét, mire tesztelhetek (hacsak nem jön meg).


Kiváncsi voltam, hogy valaki érezte-e előbb, hogy terhes. :)


Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 23. 18:35
 7/12 anonim ***** válasza:
én is úgy érzem hogy sikerült, de ma teszteltem negatívat :( igaz csak 9 dpo-n bagyok lehet korai volt.... elsö babámnál is megéreztem és úgy is volt! :)
2014. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

reggel hányinger,fokozottan érzékenyen reagáltam mindenre,sírógörcsöt kaptam.együttlét után 5 nappal második baba.

onnan tudom,hogy abban a hónapban csak akkor voltunk együtt.uh szerint is minden stimmelt.első pozi teszt egy medi lab volt 9.napon

2014. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!

Kedves #7, ne csüggedj, elég korán teszteltél. Lehet ott még később 2. csík! :)


Kedves #8

Nem tudom, hogy érzem-e, hogy sikerült, vagy csak mocskosul remélem... Az első babával úgy lettem terhes, hogy nem figyeltem mikor van ovum, napi 3 bögre kávét ittam, ami gátolja a könnyű teherbeesést, és sikosítot is használtunk, ami szintén.

Most "időzítettük" az együttlétet, se kávé, se sikosító, és 1 hónapja volt HSG-m.

Baffa meg, csak összejött!!! :)

2014. máj. 23. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
En a menstruacio elott Jo par nappal sejtettem mar.ovu utan 10 nappal ejszaka egy hirtelen,erosfajdalomra ebredtem,months valaki megszurta volna a mehemet.De aztan el is mult.ra 2 napra meg porkoltet foztem es keserunek ereztem,pedig nem volt az,de ezek csak gyanusak voltak.aztan a nemvart napjan negativat teszteltem,de nem keseredtem el,mert ereztem,hogy megfogant a lanyunk.2 nap mulga halvany pozitiv lett a teszt :)
2014. máj. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!