Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esely hogy megis 2...

Mennyi az esely hogy megis 2 baba van? Valaki jart mar igy?

Figyelt kérdés
7+4 hetesen 2 petezsakot lattak, egyikben embrio szivhanggal, a masik pedig ures. Ebbol meg lehet hogy megis 2 baba lesz csak az egyik le van maradva vagy mar tuti nem fejlodik tovabb? Ha nem fejlodik tovabb akkor mi lesz vele? felszivodik magatol? Mar 12 hetes vagyok, de semmi verzes nem volt vagy gorcs. Legkozelebb kedden megyek ultrahangra.
2014. márc. 20. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nalunk ilyenkor egy baba lett.
2014. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, a valaszt, es mi lesz az ures petezsakkal? felszivodik magatol? Nem mondott semmit a doki, Aangliaban elek, itt meg se mondjak, ha 2 baba volt, de lattam az ultrahangon, nem vagyok hulye, meg a leletembe bele van irva, hogy egy elettelen struktura fellelheto a masik petezsakkal szomszedosan, es 5mm atmeroju,de nem mondott rola semmit, azt se hogy ott van, meg azt se, hogy mi fog vele tortenni
2014. márc. 20. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,fel fog szivodni.
2014. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!