Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet most? Csináltam...

Mi lehet most? Csináltam tesztet, de mindig negatív, lehet hogy rossz a teszt? Vagy csak rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
2.hónapja hogy nem jön meg,pedig rendszeresen megszokott jönni,nayon sok terhessegi tunetet vettem eszre magamon,és nem beképzelem mert nem volt betervezve,hogy terhes legyek.A dokim pedig azt mondta hogy minden jel arra mutat,de nem értem.

2014. máj. 23. 19:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2 hónap? 6hetes terhességet már látnia kéne az ultrahangon. A teszttel sok mindent nem tudsz elrontani, ha nincs baj a szövegértelmezéssel. Elég egyszerű szerkezet. Menj el másik dokihoz.
2014. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
mit nem értesz?????????? :O ha a dokid azt mondta terhes vagy akkor az vagy, vagy mit nem értesz....?
2014. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne neked még gyerek!!Mi a sz*rt nem lehet ezen érteni!!??
2014. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ja lehet hogy nem termel a szervezeted hcg hormont.
2014. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha voltál dokinál,akkor nyilván azon kívűl,hogy megvizsgált elküldött uh-ra is.

Itt kiderült,hogy mennyi idős terhes vagy.

Ha teszt nem mutatja akkor a vizeletedbe nem választódik ki a Hcg.Ez nagyon-nagyon ritkán előfordul,de vérből akkor is ki szokták mutatni,illetve uh alapján is.

2014. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baj a szovegertelmezesem,nem azert kerdeztem hogy kritizaljanak,azert irtam hogy segitseget kerjek.

Igen 2 honapja nem jott meg mint irtam.a dokim azt mondta mint az egyik rendes valaszolo hogy nem termel a szervezetem hcg-t.es nem az hogy nem valo gyerek,nem hiszem hogy igy kene valaszolni.

Annyi a kerdes hogy lehetseges-e?!

2014. máj. 23. 22:15
 7/20 anonim ***** válasza:
Az a kedves válaszoló ugyan az aki le lett pontozva!!Bocsi de igen érrelmetlen volt elsőre amit írtál!!Nem bántás de ha meg mindig nem értem a kiíràsod okát értelmét!!Ha a doki az mondta ott a baba akkor tuti hogy ott van!!
2014. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
* de ja meg = de még mindig...
2014. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Bocsanat hogy ertelmetlenul irtam ki de voltam 2dokinal az egyik azt mondta hogy nem a masik azt hogy ara mutat.

De meg sehova nem kuldtek el.

A teszt negativ,a dokim azt mondja hogy nagyon nagyon keves az hcg hormonszintem.es nem lehet tudni

2014. máj. 23. 22:26
 10/20 anonim ***** válasza:
gondolom csináltak hüvelyi ultrahangot már ennyi idősen, vagy nem? csak úgy rávágták hogy biztos terhes vagy?
2014. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!