Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok....

35 hetes kismama vagyok. Miért van hasmenésem és fáj az egész pocakom meg kicsit a derekam?

Figyelt kérdés
hamarabb fog jönni a baba?egész este alig aludtam mert keményedet a pocakom,vettem be 1 magne b6 -ot de nem igazán segitet.
2008. okt. 5. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez lehet a szülés előjele is, de nem biztos. Szerintem inkább fordulj orvoshoz, mert a 35. héten korai lenne még a babának megszületni.

üdv. Csilla

2008. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia!! tegnap este (sőt még kicsit mais) nekem is nagyon fájt a hasam, olyan mensi szerű görcseim voltak, derekam hátam szintén, és hiába vettem be magnéziumot, nem múlt el...nagyon nehezen aludtam el. jah és keményedik elég sokat nekemis. 33 hetes vagyok...nem tudom mitől lehet, de nem vérzek meg semmi. de ha holnapig így marad elmegyek az orvoshoz...ezt tudom tanácsolni nekedis.
2008. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,én is várok még holnapig és ha nekem se mulna megyek a dokihoz irj ha van valami változás
2008. okt. 5. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
jah azt kihagytam hogy nagyon hisztis is voltam az este...mindenen elsírtam magam..de nekem egyébként kb havonta egyszer fáj így a hasam, és általában akkor amikor nő..komolyan..elég vékony vagyok, nincs is nagy pocakom, és ezért eléggé szokott feszülni is. dehát ez mindenkinél más remélem nem lesz semmi baj veled se!!!
2008. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!