Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. hetes várandósan érdemes...

14. hetes várandósan érdemes új melltartókat vennem?

Figyelt kérdés

75B-ről 80C-re nőtt a mellem, előtte sem volt nagy, de vajon várható, hogy nő még? Inkább halasszam későbbre?

Ti hogy voltatok ezzel?


2014. máj. 25. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél egy olcsót vagy kettőt. ennyi, aztán ha nő még akkor megint veszel. én így csináltam, mivel kényelmetlen volt muszáj volt venni nagyobbat, aztán mégnagyobbat :) kínaiba vettem olcsó volt teljesen jó volt. Még szoptatás után sem lett lógós, szóval inkább vegyél kényelmeset.

De még nőni fog nyugi :)

2014. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, én 75B-s voltam a terhesség előtt, a 12. hét környékén már 85B-set kellett vennem, a 23. héten pedig 90D-set és még nem tudom hol lesz a vége. Ja és eddig csak a melleim és a pocakom nőtt, szóval nem elhízás miatt lettek ekkorák.
2014. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, csak az utolsó nyugi-t elhagyhattad volna, mert ezzel éppenséggel nem nyugtattál meg :-)

Még egyszer köszi a jótanácsot.

2014. máj. 25. 14:38
 4/11 A kérdező kommentje:

Huhúúúú, akkor ebben nem tudok előre vásárolni, majd meglátom, hogyan alakulok méretileg :-)

Köszönöm, zöld mancs megy!

2014. máj. 25. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Szoptatós melltartót pedig majd a szülés várható időpontja előtt egy hónappal vegyél.
2014. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ditta323 ***** válasza:
Szia. Én 85B-ről indultam, most tartok 95D-nél /sport melltartót veszek, mert nincs benn vas és kényelmes is/ 24 hetesen. Remélem nagyobb már nem kell :S
2014. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen vegyél, mert amúgy is fog, meg már lehet hogy fáj is a melled, és ha még a melltartó is szorítja meg nyomja, az különösen kellemetlen tud lenni... Én is a kínaiban vettem újakat, szóval igyekeztem nem sokat költeni... 85 B-ről indultam, aztán kellett 95 C, tegnap pedig már 95 D-set kellett vennem, de muszáj, engem nagyon zavar, hogy nyom... 30 hkm
2014. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is 75B-ről indultam. Most nem tudom, hogy hol tartok, de valamivel nagyobb. Volt otthon olyan melltartóm, amit nem használtam, kaptam, de nagy volt. No, most elővettem. Kb egy számmal nagyobb. 17 hetes vagyok és kaptam már egy új szoptatós melltartót, 80-ast, de az alapján amiket itt irtok, hát lehet, hogy az kicsi lesz...
2014. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen hasznosak!

A kis melltartókat nem hordom már, vannak még nagyobbak régebbről, ducibb koromból, és a bebújós sportmelltartók jól nyúlnak, kényelmesek.

2014. máj. 25. 17:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én 6 hetes vagyok. 75B-ről indultam, már most 80C... A barátnőmnek 5 kosárméretet nőtt terhessége alatt, ebből kiindulva én teljesen kétségbe vagyok esve...
2014. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!