Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit válasszak a pécsi nőgyógyá...

Kit válasszak a pécsi nőgyógyászok közül? Édesanyák útja jó? Érdemes Szigetváron szülni, ha Kerner Doktor Úr lenne az orvosom vagy inkább maradjon Pécs?

Figyelt kérdés
Tudom van sok ilyen kérdés már, és még nem tudtam választani orvost se... Kit ajánlotok? Egyetemisták vagyunk Vőlegényemmel együtt, de Vőlegényem szeptembertől dolgozni fog. Ezért is fontos, járnék én magánrendelésre, de 7-8ezer az ami a felső határ, amit ki tudunk adni egy vizsgálatra. Köszi a válaszokat!

2014. máj. 12. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes Szigetváron szülni!

Pécs személytelen, futószalag jellegű, előre borítékolható az oxitocin és a gátmetszés... Ráadásul a terhespatológián - ha kénytelen leszel befeküdni valamiért - nagyon vacak körülmények vannak, rá se néznek az emberre és rendszeresen összekeverik a kismamákat (elvégre oly mindegy, hogy 9 hetes a terhesség vagy 35...)

Kernernél szültem 2x, természetesen Szigetváron.

Az elsőnél véletlenül kerültem hozzá, a magánrendelésére Pécsen, elégedett voltam vele és bevállaltam a szigetvári szülést. Nem bántam meg!

Másodszorra már egyértelmű volt, hogy Szigetváron szülök. Koraszülés gyanúval be kellett feküdnöm 10 napra Pécsre, elég is volt belőlük, saját felelősségre távoztam :D És másodszor is sikerült Szigetváron szülnöm :)

A magánrendelése sem volt drága, 5000 alkalmanként, a végén már nem is kért pénzt. Ha neked ez is sok, meg lehet vele beszélni barátságosabb összeget is. Szülésnél természetesen nincs fix tarifa, azt mondja, aki elégedett, ad, amennyit szeretne.

Ha van még kérdésed, küldj privit!

2014. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És nem vagyunk ám most már kevesen, akik Szigetvárra jártunk, egyre többen választják a klinika helyett a nyugalmat :)
2014. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pécsett a Hartmann doktort ajánlom. Mindkét gyerkőcömnél ő volt a fogadott dokim,meg vagyok vele elégedve. :) Magánrendelésre havonta kell járni, 8ezer/alkalom.
2014. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

5000ft mai világban kimondottan normálisnak tűnik:) januári babóca lesz, ezért félek Szigetvártól, ha sietni kell, és jeges az út stb... no mind1 meglátjuk, viszont a Doktor Úrról tényleg csak jókat hallottam eddig:)

2014. máj. 12. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Első gyereknél nem kell sietni :D
2014. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi december végére várjuk a kisbabánkat! Már a legelső alkalommal is Szigetvárra mentem, igaz Dr Rétvári Csabához. Nagyon kedves volt, mindent elmagyarázott, megmutogatott!
2014. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én Kernernél szültem, de a többi doki is nagyon normális, ultrahangon a 2. terhességnél más-más doki volt benn mindig, mindent elmagyaráztak kérés nélkül is, pedig nem tudták, van-e orvosom vagy csak tb-s rendelésre járok.

Másodszorra úgy volt, hogy Kerner nem biztos, hogy dolgozni fog (nyár volt és nyaralások), de nem érdekelt, tudtam, hogy bármelyik orvos normális és megbiztatok bennük és a szülésznőkben. (Én irtam a privit) :)

2014. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lenne egy kérdésem! Ha Szigetvárra járok magánrendelésére (pécsi vagyok), attól még a doktor úrhoz nem kapcsolódó vizsgálatokat (vérvétel stb) meg tudom Pécsen csináltatni?
2014. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7. vagyok. Magánrendelésre Pécsen jártam, nem Szigetvárra, csak a kötelező vérvételre kellett Szigetvárra mennem, meg akkor csináltak uh-ot is egyben. Ezt a dokiól kérdezd meg, akihez szeretnél járni, de jobban jársz, ha Szigetvárra mész a kötelező vizsgálatokra, mert egyrészt hamarabb végzel, még akkor is, ha busszal utazol, mint Pécsen!

Másrészt eleve adnak fotót és elmagyaráznak mindent az uh-on, nem úgy, mint a klinikán...

Harmadrészt, ha akarsz csináltatni 4d-st, akkor az is jóval olcsóbb, mint a klinikán.

2014. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a VálaszokaT!
2014. máj. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!