Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a tesóm helyében?...

Mit tennétek a tesóm helyében? (lent)

Figyelt kérdés

tesóm 38 hetes terhes, fogadott orvosa kimondottan nincs, mert akit megkért, hogy legyen ott a szülésnél nagyon vonakodott, nem mondott konkrét választ. Hozzá járt terhesgondolzásra is a kórházba de vicc ahogy ezt csinálta:

-összesen 2 ultrahangot csinált neki, annak ellenére, hogy a babánál 13 hetesen agyi cisztát, 30 egynéhány hetesen meg a 4D-s ultrahangos orvos vészesen meszes méhlepényt látott (erről szólt is neki természetesen)

-nem vett kenetet 36. héten a szterpto-hoz

-nem vizsgálta meg a méhszájat még soha

-és tegnap az nst-n a tesómnak erős fájásokat, igaz rendszerteleneket mutatott a gép (80-100as) és csak annyit mondott hogy menjen be ha már 5 perces fájásai vannak (nem lakunk közel a kórházhoz), nem nézett méhszájat semmi

-tesóm összesen 20 kilót hízott, utolsó 1-2 hét alatt csak ötöt, pedig nem eszik többet, nagyon vizesedik erre sem szólt.


Mivel 9 hónapja szültem igaz nem itthon hanem saját választásomra és épp ezért budapesten, tudom hogy nem így mennek a dolgok. Mondtam tesómnak, hogy ezt nehogy odahívja ha szül, még az ügyeletessel is jobban jár, meg mondtam neki, hogy szerintem ma menjünk be a terhesgondozóba és aki lesz ott annak mondjuk el ezeket és hogy csináljon már valami vizsgálatot? Vagy szerintetek ezt rossz néven vennék? Légyszi írjatok!


2009. dec. 30. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy milyen néven vennék, amikor esetleg a baba, vagy az anyuka egészsége/élete a tét? Irány valami normális doki, szülni meg lehet az ügyeletesnél is, tuti, hogy normálisabb lesz, mint ez.
2009. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 edus83 ***** válasza:
Mennyetek máshoz komolyan!!!!!!!Ez az orvos meg ennyire felelőtlen??Nagyon dúrva!!!Minden jót nektek.
2009. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát persze tök igazad van, de itt (vidéki kisváros) mindenki mindenkiről dumál, félünk hogy esetleg tesómról is elterjedne, hogy milyen egy problémás, blabla nem egy ilyen van errefelé, sajnos
2009. dec. 30. 08:50
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. dec. 30. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:

engem nem érdekelne a városi pletyka. ha csak emiat játszik a gyereke egészségével, akkor sajnálom. én tuti keresnék egy normális dokit és IGENIS problémáznék a gyerekem egészésge és a magam egészsége miatt.


inkább most problémázok és erről pletykáljanak - és lesz egy egészséges gyerekem, mint mondjuk betegen sülessen és azon pletykáljanak h milyen felelőtlen is az anyuka.


kívánok nektek minden jó, sok egészséget.


és tényleg keresetek másik dokit !

2009. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem úgy értem hogy a városban pletykálnak hanm a dokik egymás között. fél hogyha úgy megy be majd szülni az ügyeleteshez az már azzal a véleménnyel fog "nekiállni", hogy na ő az a kis hülye...

És sajnos ez nem túlzás, saját bőrömön tapasztaltam hogy milyen kegyetlen orvosok vannak erre, de persze megyünk keresünk valaki mást, bár nincs sok reményem, hogy találunk valaki lelkiismereteset

2009. dec. 30. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:

szia előző vagyok.


én a terhességem elején válltottam dokit, mert nem kezelt megfelelően és nem tetszett a véleménye. ha nálla maradok akkor nincs egy gyönyörü kisfiam. és a két doki egy korházban melozik. tuti megbeszélték a dolgot de nem érdekel. és akit utánna választottam az nagyon lelkiismeretes doki. a kistesot is nálla szeretném szülni majd ha összejön. az előzőhöz meg a világ minden pénzéért nem mennék vissza.

2009. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!