Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki második babáját várja, mégis alig látszik a pocija? 20hkm

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 03:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 2. babámat várom, 22 hetes vagyok, de nincs túl nagy pocakom. Mostanában kezdett el inkább nőni.
2014. máj. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20 hetesen nekem még szinte semmi nem látszódott.

Magas is vagyok, a csípőm is széles és volt kis súlyfeleslegem, ráadásul a lepény is hátul tapadt.

Nekem a 41. hétre sem lett hatalmas hasam.

Örülj neki, ha kicsi a pocakod, így könnyebben tudsz mozogni. Nekem pl. a legvégén sem okozott gondot felhúzni egy zoknit, vagy körmöt vágni, borotválkozni stb.

2014. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is 20 hetes vagyok második babával, de nekem pont az ellentéte, szerintem túl nagy a pocakom....


Nektek kisfiú vagy kislány lesz ? első baba milyen nemű?

2014. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!