Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. héttől III. fokban érett...

34. héttől III. fokban érett méhlepénnyel meddig lehet kihúzni?

Figyelt kérdés
Már 36+4 hetes vagyok, a doki a 33-34. hét környékén csóválta a fejét a méhlepényre, azóta ctg-re járok, a baba rendesen mocorog, a flowmetria is jó volt, de aggódom, nehogy oxigénhiány lépjen fel. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan zajlottak le érett lepénnyel az utolsó hetek? Mikor szült? És ami a legfontosabb, volt valami probléma?
2009. dec. 30. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 33. héttől III. fokban érett volt a lepény, a kiírt napon szültem. Csak nem lett óriásbébim, mert a fiam 2950grammal és 50cmrel született. Folyamatosan volt flowmetria, mindig rendben volt. Amíg az rendben, addig el tudja látni a feladatát a lepény.
2009. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen időközönként csináltak flowmetriát?
2009. dec. 30. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden Nst alkalmával elküldött a doki flowmetriára is, mert nekem faros is volt a fiam végig, azt is nézték az ultrahangon, hogy hátha megfordulna. De nem akart. Eleinte egy héten 2szer hívtak vissza Nstre, aztán már 2naponta, végül a kiírt időpont előtt 2 nappal befektettek, spontán indult meg a szülés a kiírt nap reggelén.
2009. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!