Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2014. november elejére ki vár...

2014. november elejére ki vár babát közületek? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én november első hetére várom a bébit. Miskolci vagyok és 17 hetes :) Semmi rosszullétem nem volt, csak az ólmos fáradtság, de már az is elmúlt. :) Ti hogy vagytok?

2014. máj. 27. 18:21
1 2
 1/12 Siva23 válasza:
Szia!Én Nov.6.ára vagyok kiirva 16+5 vagyok:) Nem panaszkodhatok egyszer hánytam az elején,fáradtság volt,mellem feszült,meg enyhe alhasi görcsök de elviselhetö volt minden!:) Aztán elmult minden és mostanába a mellbimbom megint fáj ill görcsölgetekenyhén(növök) :)
2014. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:) Nálam is már elég jól látható az eddig alig észrevehtő pocak. Az étvágyam is növöget a pocakkal együtt :) Persze igyekszem nem este 9-kor sütizni :) Nem kéne túl sokat híznom. Amúgy nem vagyok valami nagy darab, de akkor is :)
2014. máj. 27. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nov 3-ra vok kiirva, az elsö trimeszterben vegig hanyingerem volt:( aztan azota minden jo, a baba mocorog, rugdal, a pocakom szepen kerekedik:) nekünk 2. Baba. A cukromra kell vigyazzak dietazok, de amugy minden okes, jobban viselem mint az elsöt. Még 1 kilot sem hiztam szerencsere
2014. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én november 1-re vagyok kiírva. Az első három hónapot végighánytam, alacsony vérnyomás miatt össze is estem, folyton émelyegtem, hetekig csak háztartási kekszen meg vízen tudtam élni. Fogytam 4 kilót. 50 kg-vel kezdtem a terhességet, most vagyok 48 kg 17 hetes + 4 naposan. A pocakom még egyáltalán nem látszik ruhában, idegenek észre se veszik, h mi a helyzet, az összes eddigi ruhámat tudom még hordani. Meztelenül azért már ott a kis dudor :-)Az étvágyam visszatért, de pl. húsra alig tudok ránézni, szerencsére a csokit se kívánom, gyümölcs, zöldség és joghurt az, ami jöhet.

Első baba, és még nem is érzem őt egyáltalán, még apró pici mozgásokat se. Viszont tudom, hogy jól van. A múlt heti Uh-n láttam, hogy nagyon ficánkolt és a heteknek megfelelő a mérete is, szépen fejlődik, minden rendben vele.

R.

2014. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én 18 hetes vagyok, október vége felé vagyok kiírva. Miskolc közelében lakok.

Az első trimeszterben minden terhességi tünetem megvolt, talán annyiban mondhatom szerencsésnek magam, hogy hányás nem volt :)

A pocakom elég szépen növöget és az étvágyam is egyre jobb.

Boldog babavárást!

2014. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nov. 5-re vagyok kiírva. Holnap töltöm a 17. Hetet. Az elején egyszer hánytam. A pocim már elég nagy...sokan azt gondolják hogy ikrek lesznek. :) Június 13-án megyek genetikai uh-ra
2014. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 17 hetes vagyok. Eddig minden rendben volt, semmi rosszul létem nem volt. Tegnapig. Este elkezdtem erősen vérezni, azt hittem elájulok. A kórházban kiderült, hogy a méhlepényem érinti a méhszájat, ezért véreztem. A baba viszont jól van hálistennek. Szigorú pihenés, semmi megerőltetés. Ez csak azért lesz nehéz, mert van egy 2,5 éves nagyon aktív, nagyon rosszcsont fiam is. Remélem idővel "odébbmegy" a méhlepényem, mert ez nagyon megijesztett.


Boldog babavárást neked! :)

2014. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem még nem mozog érezhetően a bébi. Jövőhéten, vagy utána héten lesz a genetikai uh. Izgulok, de remélem minden ok lesz :)Boldog bébivárást Nektek is :)
2014. máj. 28. 20:53
 9/12 Siva23 válasza:
Nektek milyen lett az afptek?
2014. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem az AFP-t múlt héten (16.hét) vették le. Még nem tudom az eredményt. Úgy 2 hét múlva megyek a védőnőhöz, tőle tudom majd meg. Remélem yoo lett :D
2014. máj. 31. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!