Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismamák, volt közület...

9 hetes kismamák, volt közületek olyan aki hirtelen felszedett 5-6kg erre a hétre?

Figyelt kérdés
9 hetes kismamàk, volt közületek olyan aki hirtelen felszedett 5-6kg erre a hétre? Tudom hogy ez nem normàlis, de én màr 6 kg híztam! Pedig napi 10 òràt dolgozok és csak 2szer van idöm enni, de akkor se eszek meg hü de sokat. Nagyon el vagyok keseredve, mert làtom h màsok még csak 1 max 2 kg-nàl tartanak.
2014. máj. 11. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne beszélned a dokival, mert ha ez így folytatódik, akár probléma is lehet belőle. Az a 2 étkezés milyen minőségű (miből áll) és mikor eszed? A napi többszöri kevesebb étkezés a célszerű, de a 6.hónapig a munkám miatt én sem tudtam ezt a rendszert tartani. Mondjuk én most 38 hetesen plusz 3 kilónál tartok, viszont hányós voltam az elején. Az is lehet hogy most egy hirtelen súlygyarapodás lett és utána ez megáll. De mindenkinek másképp reagál a szervezete. Beszélj a dokiddal. Boldog babavárást! :)
2014. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 9. hétre pont ennyit fogytam le ! :D
2014. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem lesz jó...Én 28 hetes vagyok és mostanra híztam 4,5-5 kg-ot.Beszélj az orvossal vagy védőnővel.
2014. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hu az kicsit sok.en 14 hetes vagyok es 3 kgt hiztam.
2014. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha naponta kétszer eszel, azzal pont, hogy lelassítod az anyagcserédet. Legalább naponta 5-ször kellene, kis adagokat enni. Egyébként maximálisan raktározni fog mindent a szervezeted, illetve hajlamosabb leszel terhességi cukorra is a fel-le ugráló vércukorszint miatt.
2014. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs lehetöségem naponta 5 ször enni max 3szor...Tudom h ez a hizàs nem normàlis,azért is tettem fel a kérdét,hogy van-e,volt-e valaki ilyen szituban,de olyanok irnak akik fogytak vagy normàl sulygyarapodàsuk van.Szòval ök nem nagyon tudnak segìteni...Dokimhoz majd csak kb 3 hét mùlva kell mennem :( Nem vagyok tùlsùlyos,de ha ìgy haladok akkor az leszek,és ez rettenetesen elkeserìt,mert mindig is vigyàzz al az alakomra.Tudom h a terhesség sùlygyarapodàssal jàr,de nem akarok bàlna lenni :(((
2014. máj. 11. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:
en is igy voltam ,az elso hetekben hiztam vagy 8 kg,utana viszont mar csak 5 kg hiztam.mondjuk en nagyon hamar elkezdtem vizesedni es dietaztam par hetig miatta,bar a vege fele mar semmi nem segitett alig tudtam mozgatni az ujjaimat ugy be voltak dagadva.lehet te is vizesedsz.
2014. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajjj el se hiszed,hogy mennyire örülök a vàlaszodnak!Màr kezdtem azt hinni én vagyok az egyedüli csodalény aki az elsö hetekben ìgy hìzàsnak indult.Mostmàr igyekszem vigyàzni,hogy tényleg ne legyen a végére ebböl 30kg.Bàr eddig se zabàltam,söt a lisztes,cukros dolgokat mindig is kerültem.Na de majd dokimmal is elbeszélgetek erröl.
2014. máj. 11. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!