Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes lenek latna huvely...

Ha terhes lenek latna huvely uh a nogyogyaszom?

Figyelt kérdés

Tegnapra kellet volna megjonie .de nem jott meg meg ma sem.

Holnapra van idopontom a nogyogyaszhoz kontrollra terhessegi tesztem ma negativ lett.az lene a kerdesem h a kontroll vizsgalaton esetleg latni fog a doki? Valamit ... elterot?

Felek mar elore.


2014. máj. 27. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Huvelyi uhn igen latni fogja. Biztosabb mint a teszt
2014. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A teszt biztosabb, mint a hüvelyi uh! Ugyanis a teszt hamarabb kimutatja a terhességet, mint az ultrahang, mert amint a beágyazódás megtörténik, elkezd termelődni a HCG nevezetű hormon, amire a tesztek reagálnak. Ha a mai teszted negatív, akkor vagy nem vagy terhes, vagy még kevés a HCG a vizeletedben, de egyik esetben sem fog még semmit látni az orvos.
2014. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első! Butaság amit írsz és így kijelenteni, hogy már látni fogja a terhességet, azt nem szabad. Maximum megvastagodott nyálkahártyát láthat, de abból még bármi lehet, menzesz is akár. Nekem a teszt már egy hete pozitív volt amikor az ultrahang még semmit nem mutatott. Általában az első kérdése a dokinak, ha terhességre gyanakszik valaki, hogy tesztelt-e pozitívat.
2014. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Orulok hogy valaszoltatok.de kicsit zavaros igy.vegul akor ha terhes lenek akor sem fog semit latni jol ertem? Vagy valami rautalo jelet?

Nagyon izgulok es idegeskedem ....mert ugyanis gyogyszereket szedem amiket ha! Terhes lenek azonal aba kellene hagynom.

Es ilyenkor milyen vastagnak kellene lenie a mehnyalkahartyanak hogy nem jott meg?

2014. máj. 27. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a terhesség nagyon korai szakaszában a hüvelyi ultrahanggal sem állapítható meg a terhesség. Egyedüli módszer a teszt erre, vagy pedig a vérvétel. A véredben is benne van ugyanis már nagyon korán a terhességi hormon. A vérvétel még a patikában kapható gyorsteszteknél is hamarabb kimutatja a terhességet. Ha gyanítod, hogy sikerülhetett teherbe esned, kérj az orvostól beutalót laborba. Mivel azonban a HCG gyorsan növekszik a szervezetben, ezért holnap reggel esetleg tesztelj megint.
2014. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2014. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Verrogot latott a doki nincs terheseg.mehnyalkahartyam megvan szakadva egy kis reszen vissza kell menem kontrollra.

De hogy ez mitol van nemtudom...

...

2014. jún. 2. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Én visszaszámolva két hét terhesség után sem mutatott semmit semmi. Vettek vért néztek vizeletet csináltak uh-t kint is bent is és semmi. Már 6 hetes terhes voltam amikor az első teszt mutatott valamit. Szóval a vér sem minden. A hüvelyin annyi volt fura a dokinak hogy nem láttam a bal petefészkemet de leközölte hogy ez nem nőgyógyászati probléma.
2016. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!