Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek 4 hetesen...

Van itt olyan akinek 4 hetesen UH-n még semmit nem látott a doki és rá 2-3 hétre már látta a babát? Többi lent.

Figyelt kérdés
+ tesztem lett, voltam dokinál kereken 4 hetesen , mert mondta adokim ahogy + tesztelek menjek be, mert elött e már volt vetélésem, kereken 4 hetsen nem látott még semmit csak méhnyálkahártya megvastagodott...visszahívott 2 hét múlva, szerintetek akkor már látni fogja? amúgy digitális teszt is + lett és 1-2 hétet mutat rajta...járt így valaki és baba volt? köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 29. 13:48
1 2
 1/11 ivilicious ***** válasza:
100%
nekem így volt, semmit nem láttak uh-n, negatív volt a tesztem,laborban pozitív lett, legközelebb 8 hetesen nézték, akkor már látták.
2014. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, ezért nem szokás 6-7 hetes kornál előbb menni, mert semmi nem látszik.
2014. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még 5 hetesen sem nagyon látnak semmit,nem hogy négyhetesen.Ha engem kérdezel 6-7 hetes kor előtt nem érdemes menni.
2014. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tuodm nem édemes hamarabb menni, de ahogy már írtam nekem muszály volt menni, a vetélések miatt.... és volt hol olvastam 4 hetesen látszott már petezsák azért gondoltam megkérdezlek titeket hogy tapasztalatot olvassak ... :) de akkor megnyugszok hogy csak korai volt! még várok tapasztalatokat köszönöm
2014. máj. 29. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nyugi, nekem 5 hetesen is még csak 5mm-es petezsák látszott, két hét múlva látszott a babó is. Ilyen korán nem látszik még, ez teljesen normális.
2014. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, ott van a picurkád, csak még nagyon picurka. Minden rendben lesz, ez természetes, hogy nem látszik. Igen nagyon sokakkal előfordul, akik korán mennek. Beszélj hozzá, hogy jó erősen kapaszkodjon beléd és meglátod úgy lesz :)Gratulálok kismama!
2014. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem sen még csak 12mm gestatios gyűrűt(ebből lesz a petezsák) látott.3 hét múlva kellett visszamennem akkor már 21mm volt a manó
2014. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem 6 hetesen csak egy 12 mm-es petezsák volt.

legalább ennyit szerintem már nálad is fog látni.

2014. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia

4+5 voltam mikor csak megnagyobbodott nyalkahartyat latott a doki,2het mulva mentem vissza volt 9mmes embrio is :)

10hkm

2014. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is így jártam, normális.

Az ultrahang géptől is függ, h mit lát mit nem.. A magándokimnak jó cuccai vannak, sokkal pontosabb mint az sztk-s.

2014. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!