Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek 4 hetesen...

Van itt olyan akinek 4 hetesen UH-n még semmit nem látott a doki és rá 2-3 hétre már látta a babát? Többi lent.

Figyelt kérdés
+ tesztem lett, voltam dokinál kereken 4 hetesen , mert mondta adokim ahogy + tesztelek menjek be, mert elött e már volt vetélésem, kereken 4 hetsen nem látott még semmit csak méhnyálkahártya megvastagodott...visszahívott 2 hét múlva, szerintetek akkor már látni fogja? amúgy digitális teszt is + lett és 1-2 hétet mutat rajta...járt így valaki és baba volt? köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 29. 13:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia. Ma voltam 4hetes vagyok, petezsák volt. Igaz nem mondta mekkorka. 3hèt múlva kell vissza mennem. Akkor tuti lesz szívhang is.:-)))
2014. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!