Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Falun lakom 33 hetesen azt...

Falun lakom 33 hetesen azt mondta az ultrahangos doki, hogy a baba nyakára van tekeredve a köldökzsinór. én csak a védőnőhöz mentem el vele . ő azt mondta az még változik nem küldött tovább. jól tettem hogy nem mentem dokihoz vele?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek többször volt a baba nyakán a zsinór, de ahogy szüléshez beforgott, letekerte magáról :)

Ha baj lett volna, mondta volna az ultrahangos doki, gondolom egy-két héten belül amúgy is mész a nőgyógyászhoz.

2014. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg babának van a nyakán a köldökzsinór, ki is tekeredhet belőle, de vissza is tekeredhet. Rengeteg helyen azért nem is mondják ezt a kismamáknak, hogy ne idegeskedjenek ezen, annyira természetes. Ha majd mész legközelebb dokihoz, akkor említsd meg neki, hátha megnyugtat.

Itt is találsz pár választ, ami talán segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most vagyok már a 36-ik hétben és még nem voltam dokinál
2014. ápr. 28. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálatok nem kell havonta járni terhesgondozásra orvoshoz? De a 36. héttől úgyis van hetente nst, akkor ott meg tudod kérdezni.
2014. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi az az nst?
2014. ápr. 28. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Ctg-ként sem ismered?

[link]

Magzati szívhangvizsgálat.

2014. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy élj a google adta lehetőségekkel. Nekem is a nyakán volt már ilyenkor, születésénél is rajta volt, semmi probléma nem volt ebből, sima szülésem volt.
2014. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon laksz?
2014. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csaszarral szultem, a nyakan volt a koldokzsinor. Ferjem mondta utolag, nekem senki nem emlitette (altatasban voltam). Nem lesz gond belole, ne aggodj!
2014. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!