Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 napja késik a menstruációm,...

6 napja késik a menstruációm, de a teszt negatív eredmény hozott. Volt valakinek hasonló tapasztalata, amiből végül babóca lett?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt. A nemvárt után 3-4 nappal teszteltem, negatív volt. Tutira akartam menni, ezért nem az ajánlott 48 óra elteltével, hanem 72 óra múlva teszteltem, de akkor is negatív volt, teljesen le voltam törve, és nem értettem, hogy akkor miért nem jön meg.

Kb egy hét múlva hányingerem lett a moziban a popcorntól, akkor lett gyanús a dolog, és akkor teszteltem újra,nah, akkor már pozitív volt :)

Azóta pedig már 9 hónapos virgonc nagylány :)

2013. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia :)


Nagyon köszönöm a válaszodat:)

Teljesen levagyok törve,de most adtál egy kis reményt :)

Gratulálok Neked a babucihoz :)

Néha szúrkálást érzek a hasamban,mintha meg akarna jönni,de semmi. Ami elég furi,hogy utoljára dec.10-én jött meg (rendszeres 28-napos ciklusaim vannak,ami szerint ugye január 8-án kellett volna megjönnie),aztán 29-én 2-napig vérezgettem,amihez társult has fájás is(ami nálam elég szokatlan).Gondoltam jobb lesz,ha elmegyek orvoshoz.Így is történt,de a doki azt mondta,hogy nem lát semmit az ultrahangon,menjek vissza 2-hét múlva.Csak ezt nem tudom,hogy elképzelhető-e,hogy az a 2-napos vérezgetés menstruálás lett volna,vagy csak beágyazódás?

2013. jan. 14. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt olyan, hogy a mensim csak 2 napig tartott. (Ez lehet akármitől.) És nem voltam terhes.

Viszont, hogy ellenpéldát is mondjak, a barátnőmnek az elmaradt mensi után a 6.-7. napon lett csak pozi a teszt.

Szóval lehet bármi.

2013. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Félreolvastam, ne haragudj. 29-én jött meg 2 napra? :O Hát így más a helyzet. Akkor még várj pár napot, lehet ott lesz az a két csík szépen lassan. :)
2013. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia :)Köszönöm a válaszodat.


Remélem a barátnőd esete lesz rám is igaz :)

Ha viszont nem és menstruáltam 29-én,akkor az azt jelenti,hogy 27-re tehető a következő.Az még 2-hét,számolni fogom a napokat :)

2013. jan. 14. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem - életemben először - múltkor csak egy napos volt a menzeszem, de nem voltam terhes: minden tesztem negatív lett és a következő hónapban rendesen meg is jött végül.
2013. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia :)


Köszönöm szépen a válaszodat.Nálam is az a furcsa,hogy még nem volt ilyen.Neked is idő előtt volt az az 1-napos?-ha igen,mennyivel előtte?Hónap végéig nem adom fel,aztán meglátjuk :)

2013. jan. 14. 17:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Íme a kérdés, amit akkor írtam ki :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. jan. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!