Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnek szeretkezni a...

Szeretnek szeretkezni a ferjemmel de a 36. hetben jarok es nagyon lent van a baba feje, lehet zavarna szex kozben maga a tudat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha akarsz szexelj, vagy el tudsz vonatkoztatni vagy sem.
2014. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Sosem tudod meg, hogy zavarna-e, ha nem próbálod.
2014. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ne szeretkezz. Van rá esély, hogy bevérzel. Én ugyan nem tapasztaltam, de a nögyógyászom mesélt róla.
2014. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Én a 42. héten majd megvadultam a szexért. Nem mondom, hogy nem voltak bevillanó képek a baba fejéről, de a vágy győzött szerencsére. :) Próbáld ki nyugodtan!
2014. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat, neha egyutt voltunk a ferjemmel de kb 2 honapja nem mert engem mar akkor is zavart egy kicsit, na meg a doki is mondta hogy nem kene tulzasba vinni mert veszelyeztetett voltam sokaig. Most meg hogy ennyire lent van mar a feje...hat nem is tudom. Talan ezt a kis idot kibirjuk mas modszerrel ahogy eddig is. Elvileg az orgazmus kivalthat osszehuzodasokat es hallottam olyat is hogy ettol indult meg a szules,van akire ez igaz???
2014. máj. 30. 05:38
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Én nemtudom... Eszembe sem jutott soha hogy ott a baba feje meg a párom pénisze... Én ilyenen soha nem aggodalmaskodtam. Nekem ráadásul a nőgyógyászom a 36. héten mondta hogy ugye szexelünk, ne álljunk le vele, nyugodtan lehet az utolsó napig is.
2014. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!