Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uzsoki kórház, Dr. Tóth...

Uzsoki kórház, Dr. Tóth Richárd? Valaki jár/járt hozzá?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2014. máj. 29. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A rezidens fiúra gondolsz? Mi alapján nézted ki őt?

Én félig-meddig nála szültem tavaly, azaz vizsgált, meg egész szülés alatt bejárt megnézni mi van. Nem volt fogadott dokim és ő is akkor volt ügyeletes. Naaaaaaaagyon normális , aranyos, mosolygós srác.

Lehet hozzá járni egyébként? Vagy már nem rezidens? Vagy azokhoz is lehet?

2014. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rezidens igen. Véletlen hozzà kerültem vizsgàlatokon és nagyon szimpatikusnak, lelkiismeretesnek tűnik! :)
2014. máj. 29. 22:01
 3/12 anonim ***** válasza:

:)

Szerintem jól jársz vele. :))))

2014. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Ricsike! A szülésznők így hívják. A vajjúdás alatt vizsgált engem is. Cukipofa! Kérdezte tőlem, hogy miből gondolom, hogy elfolyt a magzatvíz? Erre egy nagyhangú nővérke odaszólt neki, hogy : Ricsike! Nézzél már a vizsgálószèk alá ( jó nagy tócsa volt ott). ! Azt mondja erre a doktor úr, hogy : " jajj, ez valóban az!" : ) Jót nevettem magamban. Nekem is szimpatikus, közvetlen orvosnak tűnt, de hogy vállal-e szülést egyedül, azt nem tudom, mert mindig 1-1 idősebb doki mellett futkozott.
2014. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ricsike :D

Szeptemberben szülök az Uzsokiban megint, remélem, ott lesz. :)

2014. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez jó sztori! :D


Köszönöm nektek a válaszokat! Ezek szerint róla is és magáról a kórházról is jó véleménnyel vagytok?

Nekem első babám és ott fogok szülni.

2014. máj. 30. 16:13
 7/12 anonim válasza:
Csütörtökön kerültem be az Uzsoki korházba 9hetes terhesen. Nem ismertem egy orvost sem igy kerültem Dr.Tóth Rihárdhoz igaz elmondta ő csak szakorvos jelölt de vetekszik bárki mással. Megvizsgált elmondta mire számithatok nagyon kedves figyelmes és emberi volt manapság ritka az ilyen orvos. Mikor sajnos biztossá vált h nincs mit tenni a főorvos mondta már csak a küret marad megkérdeztem nem csinálhatná e a Tóth doktor beleegyezett. A mütét után még 3-szor jött be hozzám h minden renben van e lelkileg h érzem magam tud e még valahogy segiteni. Mindenminek ilyen lelkiismeretes orvost kivánok és még amit neki szántam pénteken azt sem fogadta el azt mondta ő nem azért ilyen figyelmes mert ezt várja el hanem szereti amit csinál. Nálam EMBERSÉGBŐL 5-re vizsgázott.
2015. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A baratnom nem reg szult az uzsokiban nem csak jokepu de szakmailag is le a kalappal, nagyon jo szulesz lesz belole...kar,h nem tudni rola tobbet, kerestem a facebookon is,de sajna nincs fent..nem tudja valaki,hogy van e esetleg baratnoje?:) kicsit felreerthetoen viselkedett,de lehet en ertettem felre..nem akarom zaklatni semmi ilyesmi csak nagyon kivancsi vagyok
2015. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem két napja volt egy miss. ab nála. Nagyon rendes, emberséges. Csak hozzá fogok járni. Lelkiismeretes, törődik az ember lelkével. Minden elmondott, azt is hogy visszavár, és hogy ne adjam fel a babát. :)
2015. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En nala szültem es meg voltam vele elégedve. Nagyon kedves es megértő, lelkileg is tamogatott engem. Legközelebb is nala fogok szülni. Ajanlom mindenkinek.
2015. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!