Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt fekvésre "ítélt"...

Vannak itt fekvésre "ítélt" kismamák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Előző hét szombaton enyhe görcseim voltak, bementünk a kórházba. A méhnyakam kicsit megrövidült,3 napos magnézium infúzión voltam. A méhlepényem kicsit rálóg a méhszájamra, ezért nem szívesen engedtek haza...de itthon van egy 2 éves kislányom, nem tudom kire bízni. Most szigorú fekvésre vagyok ítélve, amit nagyon nehezen viselek, mert alapjáraton elég pörgős vagyok.

Szívesen beszélgetnék hasonló helyzetű kismamákkal.

24hkm


2014. máj. 30. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, hogy nekem már megvan a babám, de nekem is megrövidült a méhnyakam a 14. héten, és a 12. heti uh-n mondta az orvos, hogy a lepény széle közel van a méhszájhoz. Ezen kívül az orvosom úgy tapasztalta, hogy nem elég laza a méh, túl feszes, és a vizsgálaton érintésre is megfeszül.Én nem voltam kórházban, de az orvosom azt javasolta, hogy sokat pihenjek, lustálkodjak, cipekedés, emelgetés kizárva. Kaptam izomlazítónak diaphyllin tablettát kb a 20. héttől, meg magnéziumot szedtem. Végül nem lett gond, pár hét múlva már feljebb volt a lepény,végig zárva maradt a méhszáj, és nem is rövidült tovább a méhnyak csak a 33. héten egy kicsit, a 38. héten nyílt ki a méhszáj 1 ujjnyira de akkor már normális ez,és 39+2-re szültem. Neked sem lesz gond :-)

2014. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Ugyan ebbe a helyzetbe vagyok!!! Csak nekem első baba, és nem mondtak olyat hogy amiatt lenne mint ami miatt neked van. Nekem ideget nyom a kicsi fiam, 3x2 magne b6ot kell szednem de ha nem jobb 4x2. Hát igy sem jobb. Nnem birom én sem a fekvést pihenést. Annyi dolgom lenne hogy huh :/

24+3hkm

2014. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!