Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 napos vagyok ma voltam uh...

Leendő anyuka kérdése:

6+2 napos vagyok ma voltam uh on petezsák mérete 18,5 mm ez jó érték vagy kicsi? Sziverés volt de sziv hangot nem mutatott az orvos Mért nem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is csak 13 hetesen hallottam először.ha ver a szíve minden oké.boldog babavárást:-)
2014. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, rendben van a méret, és ha látni a szívverést, akkor minden oké. Nekem se mutatott szívhangot az orvos az uh-n sose, de azért mert elég ramaty gépe volt, és vmi gondja volt a hang beállításával. Szóval ettől nincsen gond. A 4d-s uh-n hallottuk a szívhangot.
2014. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat nagyon boldog vagyok hogy minden rendben van a manóval :D
2014. máj. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!