Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes leszek holnap és...

20 hetes leszek holnap és barnás pecsét volt ma reggel az alsóneműmben?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok ilyedve ,be is vettem egy Magnerotot!

Az előző terhességemnél vrzés is előfordult a 20. hétig ,de most van 2.x ilyen ennél a terhességemnél ,mondom nem vérzés most csak barnás pecsét!!

Tegnap este megittam kb 1,5 dl bort

Nem vagyok kváncsi bunkóskodó megjegyzésekre ok ??

Köszönöm előre is, ja meg kávé reggel ,de igazából azt abszolut lájtosan iszom ,kevés kávé sok tej


2014. jún. 1. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ügyelet, hogy biztosra menj!
2014. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát az kilőve ,Egyéb ötlet?

Köszi amugy

2014. jún. 1. 09:45
 3/16 anonim ***** válasza:
A vérzés terhesség alatt nagyon nem jó, akár kevés, akár sok...ide orvos kell, látatlanba nem lehet mit mondani!
2014. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha éltél nemi életet tegnap, akkor attól is lehet, akkor nincs baj, csak sérült a méhszáj egy picit. Ha nem, akkor tényleg meg kéne nézzen orvos. nekem is volt ilyen a 20. hét környékén, tágulásos vérzés volt. nyílt a belső méhszájam. Egy kisebb folt volt és egy haskeményedés.
2014. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem vér volt ,barnás folt ,és előtte prüszköltem ,és nagyon fájt az alhasam nem lehet hogy eközben repedt meg egy erecske?

köszönöm a válaszokat

2014. jún. 1. 10:06
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen 22 hetesen, rutascorbint kellett szednem nagyon sokaig. Elofordulhat h vmi egy hajszaler elpattan es van egy kis verzes de mire ugye kijon addigra mar barna. A rutascorbin osszehuzza az ereket, recept nelkul lehet kapni. Pihizz sokat.
2014. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó , igen azt fogom tenni ,főznöm nem kell tegnapról maradt kaja bőven ,apa meg ellát azt mondta , úgy hogy megy a pihi, meg hál istennek holnap megyünk 4Dre!!!
2014. jún. 1. 10:14
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tutira ügyeletre mennék. Egy csomó dolog okozhatja, mi innen nem tudhatjuk, hogy csak egy erecske repedt-e meg vagy sem. Nekem gyulladás miatt volt a 27. Héten, azonnal mentem ügyeletre, kúpot kaptam rá. De lehet lepényleválás kezdete vagy akármi. Nem ijesztgetni akarlak, de borzasztó nagy felelőtlenség nem megmutatni magatokat egy orvosnak. Persze a te dolgod...
2014. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4. vagyok, simán lehet egy erősebb tüsszentéstől is, én hányás után is barnáztam...
2014. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyelet. Vagy egy er volt, vagy a lepeny, vagy akarmi. 12. Het utan minimalis verzes is ugyeletre tartozik.
2014. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!