Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes leszek holnap és...

20 hetes leszek holnap és barnás pecsét volt ma reggel az alsóneműmben?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok ilyedve ,be is vettem egy Magnerotot!

Az előző terhességemnél vrzés is előfordult a 20. hétig ,de most van 2.x ilyen ennél a terhességemnél ,mondom nem vérzés most csak barnás pecsét!!

Tegnap este megittam kb 1,5 dl bort

Nem vagyok kváncsi bunkóskodó megjegyzésekre ok ??

Köszönöm előre is, ja meg kávé reggel ,de igazából azt abszolut lájtosan iszom ,kevés kávé sok tej


2014. jún. 1. 09:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia, írtad hogy holnap mentek uh-ra, említsd meg mindenképpen a barnázást. Lehet valami banális oka, csak egy hajszálér, de lehet más is. A barnás folt is vérzés,csak kevés. A rutascorbin jó, én is szedtem barnázásra.
2014. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na szóval voltam ügyeleten megvizsgàlt egy nagyon kedves dokinő.zàrt méhszàly hàtsó falon tapad alepény. Friss vérzés sincs, hallottam a szívhamgot is gyönyörü és ütemes volt.tehàt minden ok de akkor mi volt ez, ill még most is volt barnàs izé a wc papiron amikor elmentem wc re
2014. jún. 1. 16:02
 13/16 anonim ***** válasza:

6os vagyok


Lehet akkor hajszaler, vegyel rutascorbint, artani nem art, recept nelkuli.

2014. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szóval végre gépközelben, vagyok és alszik a család,

szóval nagyon be voltam tojva ,ráadásul nő volt a vizsgál hát kész voltam ,de egy nagyon kedves ,ügyes volt nem fájt a vizsgálat sem ,és amikor meghallottam a babym szívhangját akkot elolvadtam!

Bocsánat hogy ujra leírom, köszönöm mégegyszer mindenkinek ,a szavait!

De még most is volt de már minimális épp hogy barnás folyás!!

2014. jún. 1. 21:28
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök, hogy rendben vagytok :-) Azért mégis legalább telefonon megkérdezhetnéd a nőgyógyászod, mitől lehet még a barnázás, te is nyugodtabb lehetnél.

2014. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szóval ma voltam mint irtam 4 D-sen minden ok annyi a baj hogy 0.5 mm nyitva a cervix!!

De ez a 3. terhességnél normálisnak mondható

2014. jún. 2. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!