Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesen emelni?

11 hetes terhesen emelni?

Figyelt kérdés
7 kg-ot felemeltem, de fél métert vittem csak, mert észbe kaptam, nehogy baj legyen. Honnan tudom, hogy mi sok és mi nem az? Nagyon szeretnék vigyázni a kisbabámra, de ahogy élem az életem, néha sajnos megesik az ilyen. :(
2014. jún. 1. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan már, ha nincs gond a terhességeddel, akkor ez nem baj. Terhesen is be kell vásárolni, haza is kell cipelni, ha van másik gyerek, őt is kell emelgetni, és még millió ilyen van.
2014. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy írtál. :) Ugye ha baj van, rögtön begörcsöl az ember?
2014. jún. 1. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha valamit eddig is csináltál, pl sport vagy a nagyobb gyereked emelgetése, az nem szokott gondot okozni.

2014. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:
19 hetes vagyok és bizony a 2 évesemet elég sokat kell emelgetni , 17 kg! ! Ha nem muszáj ne cipekedj, de néha muszáj
2014. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

25 hetes kismama vagyok, egy 14 hónapossal, aki bizony 12kg. No őt kell emelgetni rendesen, és ha mondjuk régóta tartom, vagy rosszul elemen, akkor egyből vagy belenyilall, vagy begörcsöl, bekeményedik. Eddig is kellett emelni, főleg ha be is vásárolunk, bár az azért tény, hogy jobb vigyázni magadra, hiszen én pl az első gyerek miatt edzésben vagyok, az más, mintha csak úgy akarnék emelgetni!

Vigyázz magatokra! :)

2014. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!