Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » építkezés közben terhesen?...

építkezés közben terhesen? Nehezebb súlyt emelni, tolni? Hogy vagytok vele? Vagy akik átmentek ezen? Babának nem lett baja?

Figyelt kérdés
26km.
2011. márc. 25. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne emelj! Az elsőnél mi is építkeztünk, megtiltotta a doki. Később a bővítéskor lettem terhes, akkor elvetéltem sajnos, hogy amiatt-e, nem tudom, de a srtessz is sok volt. Vigyázz magadra, nem éri meg kockáctatni.
2011. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kockáztatni
2011. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kismamáknk tilos emelniük. De! Én egyedül vagyok itthon másfél éves kislányommal, akit be kell tennem a kiságyba, ki kell vennem, feltenni és levenni a pelusozóról, levinni és levinni a lépcsőn naponta kb 10-15x, mert a tetőtérben lakunk. Próbálok úgy emelni, hogy nem feszítem a hasam, csak a kezemmel fejtek ki erőt /majd' leszakad sokszor :)


Én is szívesen feküdnék és a tányéromon kívül semmit nem emelgetnék, de nem tum megcsinálni.



20 hetes kismama

2011. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó:nekem is van egy 21hós lányom 11,5kilóval :D muszály vagy nem de őt emelni kell...ez ellen nem tudunk mit tenni..:(
2011. márc. 25. 12:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Csakhogy másképp emelsz egy gyereket, mint egy meszesvödröt, abban megegyezhetünk. A lényeg, hogy ne erőltesd meg magad, cipekedjen más. Azt kérdezted, építkezéskor nehezebb súlyt emelni...bocs, ha félreértettem volna, de egy kisgyerek ugrott be, hanem egy rakás tégla.
2011. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem egy kisgyerek :)
2011. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát én a 12 kilós kisfiamat emelgetem egész nap, 22 hetes kismama vagyok
2011. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen férfi, család, rokonság, szomszédok azok, aki elnézi, hogy a 26hetes kismama egy építkezésen cipekszik, talicskát tol, és nem veszik ki a kezéből? (Gondolom ezért tetted fel így a kérdést.)

Pont elég neked a gyereket emelgetni, azt úgysem tudod kikerülni. Nade építkezni???

Én minden nap kint voltam a mi építkezésünkön felügyelni a dolgokat, az pont elég segítség volt egy nőtől. Pláne, hogy egy gyerek is van mellette!!!!!!

2011. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 21hkm vagyok és van egy 20 hós kislányom, mindig emelgetnem kell mert mindent látni és tudni akar. ezen kívül van jószágunk amit nap mint nap etetnem kell mert a párom dolgozik és ez a jószág bika aminek nem kevés ennivaló kell én is sokszor meg vagyok ijedve hogy nem e lesz baja a babának de muszáj megcsinálnom.
2011. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia

nagyon vigyazz!!! ne emelj semmit es ne is tolj!!! egy ismerosomnek akinel felujitas volt es 6 hos sajnos meghalt a baba a hasaban es szegeny vigyazott is hogy ne emeljen semmi nehezett

11 de a koldok zsinor valahogy meg huzodott!!

azert nagyon vigyaz es ne lelegezz be semmi festek szagot mert az is arthat a babanak!!

2011. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!