Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, h terhesség alatt...

Van olyan, h terhesség alatt csak a gyümölcsöket kívánja az ember?

Figyelt kérdés
Semmi mást,csak gyümölcsöt ennék gyümölcsel!Pedig előtte nem igazán volt az erősségem!
2014. jún. 1. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én :) Persze igyekszem változatosan enni, de pl. a húst nem kívánom, a zöldség és tejtermék jöhet, de a gyümölcs mindent ver. Kilószámra eszem. Reggelire gyümölcsturmixot készítek, nasira is gyümölcsöt eszek. Tudom, ezzel is vigyázni kéne a gyümölocscukor miatt, de szerencsére az édességet sem kívánom, kiváltom a gyümölccsel. Egy tál epertől vagy egy fürt babántól azonnal hevesen dobogni kezd a szívem :)

Egyed, ha jól esik. Szerintem jobb, mintha kólát meg csipszet kívánnál.

18 hkm

2014. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en hiszek abban, hogy a szervezet erzi mire van szuksege. En a hust nagyon nem kivantam az elso babanal, kovaszosuborkat ettem petrezselyemes krumplival. Most ezekre ra se tudok nezni, de egy tal cseresznyeert egy orat gyalogoltam, az epret megmosni is alig birom kivarni. Most ugyis itt az idoszaka, egyel amennyi jolesik
2014. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én kislánnyal epret és narancslevet.
2014. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Husit nem tudok enni sajnos, így nagyon sokszor csak gyümin élek.Cseresznye,banán,alma jöhet minden ami gyümölcs :)))


20hkm

2014. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!