Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. ik hétben vagyok, mult...

40. ik hétben vagyok, mult héttől már 2 ujjnyira nyitva van a méhszáj. Most akkor mivan? Mert még semmi jele a szülésnek. Ma voltam ctg-n az rendben. Alulrol megse vizsgáltak.

Figyelt kérdés
4.-én kell visszamennem.30-án telt le az idöpontom.igy most jövöhét van esélyem,hogy befektetnek,vagy még nem?elvileg ilyen nyitottságnál bármikor beindulhat nem?nembaj,hogy ilyen nyitottsággal ugyanugy járkálok,csinálom a dolgom,mert semmi fájásom nincs.
2009. dec. 31. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
járkáljál sokat az tágit, hátha elindul a babó,ha a derekad elkezd fájni az már az elsö jó jel.
2009. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van fogadott orvosod?Figyeld a babád mozgását!
2009. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nincs fogadott orvosom.a baba helyezkedik,nyomja magát,mint eddig.
2009. dec. 31. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Még valószínüleg nem fektetnek be, főleg, ha semmi panaszod nincs. Én pont 7 nappal hordtam túl a babát, minden másnap mentem ctg-re és minden második alkalommal vizsgáltak csak meg. Türelem! Tudom, ez most nagyon nehéz, de élvezzd még egy kicsit, hogy terhes vagy. Én tavaly dec. 23-ra voltam kiírva, 30.-án született meg a kislányom, mert elötte nap beilyeszették, hogy indítani fogják a szülést, de akkor sem fektettek be, reggel 6-ra kellett volna mennem, ha a kisasszony nem gondolja úgy, hogy ő éjjel jönni akar.
2009. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia én 3 ujnyira voltam nyitva , kevés magzat vízzel kb 1 hétig és mivel már a 40. hetet töltöttem igy megindították nálam. A doki engem direkt alulról vizsgált hátha beindul magától.
2009. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még nem nézték,hogy mennyire vagyok "nyitva", szombatra vagyok kiirva. Fogadott orvosom van de ő csak uh-val nézett meg. Multhét kedden II. fokban volt érett a lepényem.
2009. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az orvosom azt mondta már kettő ujjnyinál nagy a fertőzés veszélye és megindítják a szülést.A szakirodalom is ezt írja elő. Nagyon furcsállom amiket írtok. Ennyire mást mond minden orvos?
2009. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Járkálj nyugodtan, az segít, amúgy meg nekem azt mondták, 3 ujjnyi előtt nem indítják meg, csak ha gond van. Akkor meg burkot repesztenek. Egyébként 2 ujjnyival sokan akár egy hónapot is kibírtak, neked annyi már nincs hátra.
2009. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!