Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok. Éjjel...

17 hetes terhes vagyok. Éjjel nagyon begörcsöltem, nem bírtam mozdulni 10 percig, majd lassan enyhül és elállt. Nagyon erős görcs volt. Másnál is volt, van ilyen? Meddig normális?

Figyelt kérdés
Sem eddig, sem az első gyermekemnél nem volt görcsöm. Nagyon megijedtem, de a dokihoz csak holnap tudok menni. Lehet, hogy csak fárasztó volt az előző nap, fiamat is sokat kellett dajkálni. Remélem csak ez az oka... Vagy a méh növekedése is okozhat ekkora fájdalmat?
2014. jún. 2. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 1-2x fordul elő nem olyan nagy probléma, nő a méhed, a szalagok nyúlnak. 3x2 magnéziumot érdemes rá szedni, de a dokinak említsd meg mindenképp.
2014. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedtem mgb6-ot eddig is, bár csak napi 1-2 db-ot, most kicsit megemelem az adagot. Köszi!
2014. jún. 2. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
A magne b6ot felejtsd el, szinte semmit nem ér. Magnerot vagy magnesi citricitet írass ki a dokival, ebben sok a magnézium és használ is. Vény nélkül is megveheted, csak úgy 300felett van egy doboz, receptre meg azt hiszem 110ft
2014. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 3-assal, felejtsd el a magne b6-ot. Én régen azt szedtem, jó is az néha enyhe lábgörcsre, izomgörcsre, stresszre ilyesmi, napi pár szemmel szedni 1-2 hónapig, de folyamatosan semmiképp. Nálam olyan kajarohamokat és éhségérzetet csinált, hogy majd megőrültem. Ráadásul nekem senki nem mondta, hogy ezeket a vitaminokat receptre is ki lehet íratni a dokival...no komment...amit én javasolni tudok, nekem is egyébként volt ilyen görcsöm éjszaka, de szerencsére nem sokszor az hogy receptre írass fel egy kazal Magnesii citrici-t és napont egyenletesen elosztva 6-8 szemet nyugodtan szedhetsz belőle a lényeg, hogy ne egyszerre hanem szépen adagolva a nap folyamán. Amit én még szedek bár ez nálam para a hajhullás miatt az a vas. Nem tudom mennyi értelme lesz neki, de rettegek előre a hajhullástól úgyhogy én írattam fel Maltofer fol rágótablettát abból napi 2-t szedek. (szörnyű íze van, szóval csak bedobom.:D) na meg C vitamin. Én ezeket szedtem, külön terhesvitamint nemigazán. Most 36. hétben vagyok pár hete elkezdtem kalciumot szedni meg halolaj kapszulát pluszban.
2014. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!