Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezd látszani,...

Hány hetesen kezd látszani, hogy terhes vagyok? Nálatok hanyadik hónapban lett nyilvánvaló a kívülállóknak is? Valamint mennyi súlygyarapodás normális a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
152 centi és 45 kiló vagyok, tehát alacsony és viszonylag vékony. Szerintetek mennyi súlyt normális felszedni a terhesség alatt?
2014. máj. 8. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

14 hetesen már észrevette olyan kolléga, aki nem tudta hogy terhes vagyok és azt sem próbálkozunk.

A vonaton/buszon először 18. hét körül kezdték el átadni a helyet. De ha nem kellett volna kabát, már a 16. hét körül látták volna.

Én egyébként 158 cm és 55 kg voltam a terhesség elején.

Rajtad előbb meg fog látszani. 8-10 kg-ot mondanak átlagos hízásnak, bár én egyszer össze adtam itt a fórumon ki mennyit hízott, és vontam egy átlagot, nekem 15 kg jött ki....

én egyébként most 30 hetes vagyok és +14 kg-nál tartok.

2014. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Feszülős felsőben kb 16hetesen kezdett látszeni, de a 6ik hónapig ha pulcsi volt rajtam, nem látszódott!
2014. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 20 hetesen kezdett látszani, de februári a babám, télen volt nagy a hasam, a kabát olyan jól takarta a pocimat, hogy még a szomszédaink is meglepődtek, amikor hazaállítottunk a babával. 167cm/56 kilóról indultam, én olyan 16 kiló körül híztam, semmi gyümölcsöt vagy zöldséget nem tudtam megenni sajnos, csak pékcuccot, különben tényleg a 8-10 kiló lenne az ideális hízás.
2014. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lapos hasam volt mindig, vékony is voltam így már a 12. héten már nem volt olyan lapos a hasam. Nyilván mások annyira nem vették észre, csak néztek de nem szóltak :)


33 hkm

2014. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ivilicious ***** válasza:
kb 18-19 héten lett egyértelmű, azelőtt a jólakott has volt :D
2014. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én 22 hetes vagyok, most már szerintem egyértelmű mindenkinek. De én nem vagyok vékony alkat! Aki vékony, azon előbb meglátszik. 1. babám még később látszott egyértelműen, talán 24-25 hét körül.

Terhesség alatt 8-10 kg súlygyarapodás az ideális hivatalosan. De igazából nem nagyon lehet befolyásolni, előfordul, hogy bárhogy is odafigyel valaki, akkor is felmegy rá ennél jóval több.

2014. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12dik héten vagyok most. 164 cm-el es 50kg-al indultam. Heti par alkalommal futottam terhesség előtt, hasam nagyon lapos volt. Aki ismeri a formam, annak mar gyanus vagyok. Mert az ingem alatt latszik vmi. Trikóban és feszes poloban egyertelmu az ismerősöknek, idegenek max azt gondolják, hogy na ez is kezd hozni, nem figyel oda magára.
2014. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nahát nekem ez a 2. kisbabám, 9 hetes vagyok. Akkora a hasam, mint kb. 16 hetesen. 50 kilóról indultam, 172 cm vagyok.

Mondjuk eléggé rosszul vagyok, ha nem eszem, hányok, úgyhogy kb. folyamatosan eszem.

2014. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 165 cm vagyok,nagyon lapos hassal indultam,de széles csípővel.

Így csak a 24.hét körül kezdett látszani.Ráadásul hátsó fali,így most,38 hetesen is akkora a hasam,mint aki a 7.hónapot tapossa.Buszon nem adták át a helyet,annyira kicsinek hat.(bár már nem is kell,mert már tgyás-on vagyok)

Ma boltban is kérdezték,nagyon meglepődtek.

Én eddig 10 kg plusznál járok,szerintem ez normális.

2014. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En 155 centi vagyok es szinten vekony,altalaban 40 kilo korul voltam mindig,de terhesseg elott csaladi problemak miatt meg fogytam is,szoval 37 kilorol indultam.Most 29 hetes multam es eddig 17 kilot szedtem fel,szerintem aki vekony az 18-20 kilot nyugodtan magara szedhet.

Latszani igazabol 16-17 hetes kezdett,ha olyan ruhaba voltam (tehat nem nagykabat vagy vastag pulcsi).18 hetesen mar sokkal egyertelmubb volt :)

2014. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!