Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 22. het kornyeken kinek hol...

A 22. het kornyeken kinek hol mozgott a pocakjaban a baba? Milyen gyakran ereztetek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Köldököm alatt, de ott mindent bejárt. :) Minden nap éreztem, este intenzivebben.
2014. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En is a koldok alatt ereztem, de valamikor egesz lennt.Az nem gond?En csak kissebb nagyobb pukkanasokat erzek, olyan izom rangas szerut :)
2014. jún. 2. 19:21
 3/12 Ditta323 ***** válasza:
Én lentebb éreztem 22 hetesen, mint köldök alatt. 20. héttől minden nap, esténként jobban éreztem. Most vagyok a 25. hétben feljebb költözött és már egyre többször intenzívebben nap közben is.
2014. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
En is, hol itt hol ott erzem.Kb bugyi vonalban.Csak en azt hittem, hogy ilyenkor mar nincs annyira lent.Nekem az elso babam, azert vagyok ilyen tapasztalatlan :)
2014. jún. 2. 21:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia :) Pont ez foglalkoztat engem is :D Én is 22 hetes vagyok és néhány napja annyira lent "kotor" :) hogy már ijesztő :D
2014. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is! :) De akkor ugy nez ki ez normalis :)
2014. jún. 3. 09:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Én még a védőnő barátnőmet is megkérdeztem, azt mondta, hogy teljesen normális, ha nagyon lent mocorog:) Most a 25. hétben vagyok, de még mindig előfordul, hogy olyan érzésem van, mintha a hüvelyemben rúgna. Pedig én már köldök fölött is jócskán mozog:)
2014. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor jo! :) Es alhasba nyilalo es szuro fajdalmat szoktatok erezni?Magneziumot szedek 3X1-et,de meg ennek ellenere is neha erzem.Valamikor tobb napon at, nem egesz nap.Sot neha meg a huvelyembe is belenyilal.
2014. jún. 3. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok ,és nekem is sokat van lent a kicsi ,aztán hirtelen a köldököm alatt érzem,majd megint egész lent:) de nagyon jó érezni,h így mocorog:) nekem a magnerotot írták 2x2 az nekem nagyon jó semmi görcs nyilalásom nincsen azóta.
2014. jún. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, igen szokott nekem is ilyen lenni. Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy biztosan a tágulás miatt van. De ezt nem tudom biztosra...
2014. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!