Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 29 hetes es par...

Ma vagyok 29 hetes es par napja leszallt a hasam. Ma meg egesz nap feszitett nagyon lent. Ugy-e nem a baba akar kijonni ilyen koran?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.A hasad alakja idomul a szüléshez.Most már lassan a tested kezdi az átalakulást.A pici készen áll,már csak a súlya gyarapszik,ami egyre gyorsabb tempót jelent.Lassan nehézkessé válik a járásod,se ülve,se állva nem lesz jó.A pihenéseidnél az eddig aktívan kapálózó pici ,lenyugszik,mert egyre kevesebb a hely.Este arra ébredsz hogy fáj a derekad,és legalább kétszer éjszaka is pisilned kell.Fáradság,és mérhetetlen boldogsággal járó izgalom jellemzi majd a következő heteidet.Ne aggódj,a hasad alászállása,csak a folyamat része,aminek rend szerint egy egészséges szép kisbaba az eredménye! :)
2009. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi az elso valaszolonak. Remelem neked van igazad, de meg mindig erzem nagyon lent a feszito erzest es estere nagyon rosz, alig birok leulni meg felallni.
2010. jan. 2. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg magad egy orvossal!A barátnőmnek pár hete volt ilyen érzése folyamatosan.Kiderült,hogy a baba feje beékelődött a szülőcsatornába,de szerencsére a méhszája zárva maradt.folyamatos fekvésre "itélték"!Azóta eltelt 1,5hónap és minden rendben van nála.
2010. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!