Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjam meg a nagyfônökö...

Mikor mondjam meg a nagyfônökömnek hogy terhes vagyok? Egyedul a cs. Vezetom tudja!? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Felvettek 8 oraba. Ulo munkat vegzek! De annyira rossz ulni egesznap a hasam miatt. Igaz lassan 7 hetes terhes leszek. A hanyingert is nehezen tudom elviselni meg a wcre jarkalast is :(

Jo lenne dolgozni mert az a kis penz is kell nekunk!!

Ti hogy csinalnatok?


2014. jún. 3. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Na és mikor vettek fel?

Mert ha még próbaidőn vagy, tök mindegy, hogy bejelented vagy sem, mert attól függetlenül kirúghatnak.

Viszont, ha már túl vagy a próbaidőn, akkor mindenképpen írásban jelentsd be és mielőbb!

2014. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tul vagyok a probaidon. Utana kertem hogy vegyenek fel 8 oraba meg is kaptam a szerzodest es alairtam.
2014. jún. 3. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Én várnék a 11-12. hétig, amikor már biztos, hogy minden rendben van.

Egyébként hogy lehet, hogy 7 hetes sem vagy, és rossz ülni a hasad miatt? Bocsi, ezt nem értem, hiszen ilyenkor még nincs has, max. puffadás. Mi lesz veled 38 hetesen???

2014. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is arra gondoltam hogy varok 12.hetig es utana kozlom a fonokkel! Nekem volt egy cisztam csak szetdurrant a folyadek meg van es attol szokott fajni meg bele szur neha neha.
2014. jún. 4. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!