Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vigyek egy első trimeszter...

Mit vigyek egy első trimeszterben lévő terhes barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam sütnék neki egy zabpelyhes sütit, ha jól tudom,már nincsenek rosszullétei..de kellenék még tippek,mivel kedveskedhetnék neki. Ha jól tudom,egészségesen próbál étkezni.

2014. jún. 2. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár szem almát, epret, esetleg banánt (ezt jobb kerülni, mert puffaszt).
2014. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam termelői almalére is,de azt lehet inkább,majd ha szoptat,mert az anno nekem is jót tett)
2014. jún. 2. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Vihetsz neki esetleg pár baba-mama magazint :) kis csokit gyümölcsöt.
2014. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

narancs, narancslé (nem koncentrátum, hanem facsart, szerintem Lidl-ben lehet kapni)

én majd megőrültem terhesen a narancsléért, mivel nagyon jól oltja a szomjúságot :) tuti a barátnőd is lehúz egy litert egy két óra alatt :) :)


mivel már nem szabad itókázni, és szoptatás végéig sem nagyon (ez a 9 hónap, illetve szerencsés esetben még további 22-24) én csináltam VIRGIN Pina Colada-t (kókusztej, ananászlé, tejszín) és azt ittam a barátnőimmel koktélos-kehelyből... mhmmmmm :) néha szabad bűnözni :) ilyen hozzávalókat vihetnél neki, biztos díjazza :)

2014. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeret :) én pl. imádom a túrós sütit/édességet, és abból nagyon finom egészséges édességet lehet készíteni.


(pl. túrókrém, pohárban, friss gyümölccsel, esetleg pürésített gyümölcsöt belekeverni a túrókrémbe :) nyami)

2014. jún. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!