Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint ajánlaná...

Melyik terhesvitamint ajánlanátok a 12. héttől?

Figyelt kérdés
Most a Femibion 800-at szedem, nincs is rá panaszom, csak a 400-as árát sokallom. Ezért gondoltam, helyettesítem valami mással. Olyan érdekelne, ami bármelyik patikában beszerezhető.

2014. jún. 3. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat keress, amiben van DHA, omega 3. az kell a 2. trimesztertől. Pl. Pregnacare Plus, talán picivel olcsóbb mint a Femibion 400(abban is van omega 3)
2014. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Perfect Prenatal

[link]

Nagyon drága,de állítólag a legjobb

2014. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pharmaton Matruelle. Számomra meggyőző volt az összetétele. Én is Femibion 400-ról váltottam erre.
2014. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár most nézem hogy az még drágább :( (előző voltam)
2014. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Femibion 400-ast szedek. Ezt is ajánlom. Mindig ott veszem, ahol éppen akciós. Így egyáltalán nem drága. Ha 2 havi adagot veszel, még olcsóbb + mindig van hozzá valami - Tommee Tippee előke, vagy Tommee Tippee cumisüveg


Ha azt nézem, hogy magában egy egyhavi Omega 3 adag olyan 1000 ft körül van, az ajándék ára 1000-1300 ft körül van, ott tartok, hogy nagyon is megéri beruházni 2 havi adagra :)


Pl. most itt is akciós: [link]


De volt, hogy 7.990 forintért sikerült megvennem valahol. Érdemes körbenézni a neten.

2014. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a femibion 800-at Gravidára cseréltem a 2. trimben, plusz szedek mellé Omega3-at. Femibion400-nak semmi előnye nincs a 12. héttől, bár DHA van benne de ezen kívül nem sok minden.
2014. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gravidát szedek, plusz veszek mellé omega 3 kapszulát. Még így is sokkal olcsóbban kijövök, mintha a femibiont venném. Szerintem nem olyan nagy szám, sokkal kevesebb dolog van benne, mint mondjuk a gravidában, ami igazán előnyös benne, az az omega3, de azt meg lehet venni külön is, szóval szerintem nem éri meg az árát.
2014. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Femibionból csak a 800-as éri meg, az tényleg egyedülálló hogy aktív folsav van benne. De miután a 12. hétre már bőven záródik a velőcső, így a 400-asnak sztem már semmi létjogosultsága nincs a Gravida vagy az Elevit mellett, alig van benne valami ezekhez képest.
2014. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!