Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Magnerotban mennyi magnezium...

A Magnerotban mennyi magnezium van ténylegesen? Ti mennyi Magnerotot szedtek kemenyedesekre? Vagy milyen magnézium készítményt szedtek és mennyit?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, sokat keményedik a pocakom, eddig napi 2-3 Magnerotot szedtem, de a dokim azt monta az keves. Azt mindta kb 300-500mg-ot kell szednem naponta, de nem mondta melyik magnezium keszitmenyben van tenylegesen ennyi magnezium tartalom.
2014. jún. 4. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A magnesi citrici nagyon jo.

En azt szedem kezdettol, 23 het kornyeken nagyon fajt a hasam. Megemelte 4x2re. Most fogom majd visszacsokkenteni 3x2re.

2014. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 3x1 Magnerotott szedtem az elég is volt, de a doki szerint 3x2 simán mehet, ha annál több kell akkor azt mondta be kell feküdnöm és adnak vénásan. (nem volt erre szükség) Túl sok magnézium hasmenést okoz ha ilyet tapasztalsz akkor csökkenteni kell az adagot. Annyit szedj, hogy ne legyenek panaszaid. Én próbáltam más magnéziumot is, de ez az egy vátt be, MagneB6 ból pl. 10 szem sem volt elég, Magnecitrici pedig szinte semmit sem ért.
2014. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Magnerotot szedtem, napi 3x1-et. Ezt még emelheted. 500 mg Mg van benne, úgy tudom.

Próbálgasd nyugodtan a többi magnéziumot is, nekem a Magnosolv szimpi most, mindenkinek más jön be.

A dokid meg jó fej, hogy nem ajánl semmit, ha a mostani nem jó...

2014. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a magne b6-ot szedem, igaz csak esténként, mert ha nem veszem be este/éjszaka van hogy húzódik a lában, vagy úgy befeszíti magát a babócám a pociba, hogy rendesen fáj. De a doki azt mondta, ha keményedek mindig vegyek be egyet, egy nap max 6-ot.
2014. jún. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!