Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szünteti ki a...

Miért nem szünteti ki a magnézium?

Figyelt kérdés

Rendszeresen szedem a magne root-ot 3X2 szemet. Tegnap folyamatos menstruációs görcsöt éreztem. Vettem be magnerot-ot, 2 szemet, de semmi változás. Hívtam a védőnőt, és még 2 szemet kellett bevenni, de így is csak egy jó 30 perc múlva csökkent, meg úgy hogy feküdtem.

17 hétben vagyok.


2014. ápr. 24. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:

szia. én is 17 hetes vagyok, 3.gyerekkel.

pont múlthéten mentem adokimhoz hogy ilyen görcsöket éreztem mint te, azt mondta a Magnerot nem olyan jó, meg amúgy is össze kell rágni. hát én lenyeltem. volt 2-3 levéllel, azt szedtem el.

Ne azt szedd, hanem a Béres Magne B6-ot. nekem azóta semmi ilyen nincs.


[link]

2014. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És abból mennyit szedsz egy nap?
2014. ápr. 24. 07:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondták ebből 1 szem annyi mint a simából 6 szem, mert 250 mg.-os. nekem így1-et kel ebből szednem, amikor elkezdtem szedni vettem be 2-t mert fájt rendesen,de azóta csak 1-et. hidd el jó lesz. de csak ezt a fajtát vedd.minden jót.jó babavárást neked.
2014. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél több féle magnéziumot, mert sajnos ki kell tapasztalni, h melyik hogyan hat. Nekem az előző által linket nem csinált semmit (sokat), a magnerot sem. Nekem a citricii vált be, abból is a Naturlandos.

A 15-29. hét között napi 2000-2500-at kellett szednem, a 30. héttől pedig 4000-5000 között.

32hkm

2014. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a magnesii citrici ér valamit. Kalciummal vedd be, segíti a felszívódást! És igen, pihi is kell mellé.
2014. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. kipróbálom azt is. Remélem valamelyik segít .
2014. ápr. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!