Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt felszedett...

A terhesség alatt felszedett kilókat mikortól kell "számítani"? A fogantatástól vagy az elsö terhesgondozási megjelenéstől?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert most vagyok 22 hetes, ha a fogantatástól nézem akkor +10kg-nál tartok, de az első gondozási méréskor (12 hetesen) már +6 kg voltam, így a kiskönyvem szerint még csak +4 kg-nál tartok. Én mondtam ezt a nődokinak és a védönönek is, de nem szóltak rá semmit. Akkor most ez nem is sok, csak szerintem?
2014. jún. 5. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kg? Nem mindegy...
2014. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nézheted nyugodtan az első tanácsadáshoz. Mondjuk én 8 hetesen voltam először a védőnőnél a szívhang után.

Azért próbálj figyelni a kajára, mozgásra, mert nagyon el tud szaladni a ló, főleg ha hajlamos vagy rá, és nem csupán esztétikailag nem lesz jó a +20 kiló, hanem szülni is sokkal nehezebb lesz rossz kondiba!

2014. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam akkor került bele az első súlyérték a kis könyvbe, amikor is először a védőnőnél jártam. Ez 7 hetesen történt. És nekem ahhoz képest nézték mindig a felszedett kilókat. Tehát a kis könyvben szerepelt súlyt nézték.
2014. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ez bizony sok. Ők csak azt tudják rögzíteni amit láttak, mértek, de a fogantatástól szokás számolni.
2014. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok és 68 kg-ról kezdtem a fogantatás pillanantában. Húha akkor kezdjek diétázni?
2014. jún. 5. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp oda kellene figyelned, hogy mit eszel. Különben még cukros leszel, aztán az meg már a kemény diéta kategória lesz!
2014. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát oda kéne figyelni, eleve nem voltál vékony.

Normáls esetben 24-25 hétig nem hízik semmit az ember.

2014. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!