Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen a méhszájamat...

L1981 kérdése:

14 hetesen a méhszájamat ellenőrizte a doki, ami fájt is. Utána 2 napig fájt az alhasam és barnáztam is kicsit. Okozhat valami problémát? Vetélésre gondolok.

Figyelt kérdés
2 hetente nézi, mert volt 2 vetélésem előtte. A doki szerint ne stresszeljek mindenen....
2014. jún. 6. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nincs semmi gond. A 3. babámat várom, az első kettőnél nem volt ilyen problémám, most már többször is jártam úgy hogy méhszájvizsgálat után véreztem, barnáztam 2-3 napig. Ha görcsölsz vagy nagy mennyiségű vér távozik akkor persze egyből menj orvoshoz, de szerintem ez a 2 napos dolog a vizsgálattól van, én már meg sem lepődök amikor a vizsgálat után észreveszem, hogy barnázok...

26hkm

2014. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!