Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 16 magnézuimot szedtem be...

Kb 16 magnézuimot szedtem be ma nagyon rosszul voltam lehet tőle bajom vagy a babaának többet nem csinálok ilyet?! 30 hetes vagyok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
mennyi magneziumot tartalmaz egy kapszula? dobozan nezd meg
2014. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
500 mg :/ félek ..
2014. jún. 7. 21:29
 3/23 A kérdező kommentje:
alapból 9-et kell szednem .. :// de ma valahogy többet szedtem mert tényleg szarul voltam :/
2014. jún. 7. 21:30
 4/23 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoutatót, mi van ha túladagolod. Ez rengeteg!

Hogy jutott eszedbe ennyit bevenni?!

Ha nem hat a napi 3x3, ész rosszul vagy, akkor irány az ügyelet!


A túladagolás tünetei a gyengeség, hányinger, hányás, légzési nehézségek, alacsony vérnyomás, és szívritmuszavarok, mely akár szívmegálláshoz is vezethet.

S ha átmegy a babával is az a sok magnézium!


Én bemennék a kórházba most!

2014. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Hát gratulàlok hogy lehetsz ennyire felelőtlen??Jézusom!!Írány a kórház!!Remèlem kamu. 30hkm
2014. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
ti miről beszéltek?minden orvos azt mondja, hogy nem lehet túl adagolni a magnéziumot.ha sok van akkor hasmenéssel kijön belőled. a vesebetegeknek kell figyelniük erre.
2014. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Idióta...
2014. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Énis ugy tudom h nem lehet tuladagolni és h hasmenésel távozik :| és van aki 4szer 2-t szed ! Nem osztást kértem hanem segitséget amugy semmi bajom !
2014. jún. 7. 21:48
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Ha így tudod, ahogy írod, akkor minek írtad ki a kérdést?? Miért félsz? Unatkozol? Vegyél be még egy pár magnéziumot...
2014. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
Akkor most mar legalabb annyi tegyel megegyszives, hogy felhivod az ugyeletet. Nem magad miatt, hanem a babadert. Nekem sose mondta a dokim, hogy nem lehet tuladagolni. 3x3, es ha nem javul akkor korhaz. Ugyhogy mostmar szedd ossze magad es tegyel egy lepest a babad erdekeben.
2014. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!