Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt már ilyen?...

Valakinek volt már ilyen? Egyáltalán elmúlik ez?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok és több mint 3 hete reggeltől estig tartó hányingerem van.Hányás nélkül.És d.u pedig fejfájás zárul hozzá.
2014. jún. 8. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az 5.-6. hétőől ez volt. ÁLLANDÓ hányinger. A harmnadik hónapban enyhült, de pl. keresztanyám végighányta az egész terhességet. Szóval nem tudni, hogy kinél mikor enyhül.
2014. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De neked is csak enyhült és nem múlt el?Hát nekem borzasztó amit átélek...De én meg nem hányok,nem is tudok,csak émelygek és folyton hányingerem van ami nem szűnik meg.
2014. jún. 8. 13:37
 3/10 anonim válasza:
Szia!Persze, hogy elmulik. :) Nekem a 12.het utan jott rendbe teljesen.Addig alig tudtam enni, folyton hanyingerem volt.Probalj meg kekszet ragcsalni, nekem az segitett.Nekem meg mindig sokszor faj a fejem, bar en elotte is fejfajos voltam.Esetleg a vedonodnek megemlitheted, de nem jinnem, hogy valami baj lenne :)
2014. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 8-dik héttől a 16-dik hétig tartott. Egész nap rosszul voltam, émelyegtem, hánytam. Aztán egyik napról a másikra elmúlt. Kitartást!
2014. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A 3. hónapban enyhült, aztán egyik napról a másikra elmúlt :-) Türelem. Tudom, borzasztó, én sírásig kikészültem, mert semmileyn praktika nem segített.
2014. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az 5hettol,ugyan ez van.. allando hayinger,annyi kulombseggel,hogy ha hanyok se mulik el csak 5percre. Mar en is neha a siras hataran allok,de akkor eszembe jut,hogy a kisbabaert barmit :)

12hkm

2014. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Margit84 ***** válasza:
Nekem a 6-8.hétig volt ez egyfolytában. Nekem a mentolos rágó sokat segít. Amitől nem voltam rosszul enni az a leves és a fagyi. Kitartás, reméljük hamarosan jobban leszel. Ja, és remélem nekem már nem jön vissza ez, mert én holnap leszek 10 hetes.
2014. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtt 2nappal kezdődött a hányinger és a 13. hétig tartott. Reggeltől estig, egy pillanatra sem maradt abba. Volt egy párszor, hogy reggelente hánytam is, de semmivel sem volt jobb utána. Most 15 hetes vagyok és most "csak" este és reggel van hányingerem. Remélem lassan ez is elmúlik már.

Az első terhességemnél a 9. héten kezdődött csak a rosszullét és a 16. héten vége lett.

2014. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a 6.héten kezdődött és nem mùlt el a mai napig...sokszor hànytam / hànyok is enni keveset eszek azòta is. Babám szépen fejlődik!kitartàs! 33hkm
2014. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hát látom mindenkinél másképp történtek a rosszullétek.Neked addig jó amíg eszek,utána hányinger végig.Bármit iszok vagy ezek.Nagyon rossz.
2014. jún. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!